Лекарите в Пазарджик - 5

  • 94 441
  • 762
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 350
Don't worry ,с две ръце препоръчвам д-р Стоянова ! Има частен кабинет в една нова сграда в близост до плувния басейн,посока към джамията ! Според мен тя е изключителен професионалист и винаги я препоръчвам ! Някои хора си мислят ,че тя разбира само от лекуване на пъпки ,но това далеч не е така ! Ако ти трябват координатите й ми кажи да ти ги пратя на лични!

# 166
  • Мнения: 9
Благодаря ти, Дани! Пратих ти ЛС.

# 167
  • Мнения: 1 938
Don't worry ,с две ръце препоръчвам д-р Стоянова !

 Peace

# 168
  • Мнения: 9
А някой има ли впечатления от дерматолога д-р Трифонова , а  така също от д-р Танев , който е ортопед , или хирург / не разбрах точно , бил един такъв нисичък ..../ ?

# 169
  • Мнения: 89
И аз съм за нея.  Laughing

# 170
  • Мнения: 941
и аз препоръчвам д-р Стоянова  Peace

п.с. да похваля РО към МБАЛ Пазарарджик за "ден на отворениете врати"   bouquet

# 171
  • Мнения: 262
От изброените познавам Дора Шпова но не ти я препоръчвам,иначе и Радослав Попов работи там.Докъто бях бренна в 8 месец ме приеха там по спешност и ме прие той.Беше много внимателен нищо че ме докараха с линейка от Хигия и че не е следил той бременноста ми.Направи ми добро впечатление а и много други момичета смятам че ще ти го препоръчат.Контакта ми с него е бил единствено тогава но съм чувала само хубави неща за него. Hug

Аз изпаднах в същата ситуация седмици преди да се извърши секциото ми понеже моя доктор излезе в отпуск.Бях много притеснена и те разбирам напълно.Първото ми секцио беше при Шопова и Попов.Второто -при който се падне.Направиха го Кирянова и Чолаков.
Сега,след като лежах няколко дни в гинекологията преди да ми насрочат дата за операцията мога да кажа,че при когото и да отидеш ВИНАГИ ще попаднеш на специалисти.
Бях свидетелка,по-скоро чувах от стаята си как лекарите реагират на 2 спешни случая при естестевено раждане и как после майчетата и бебечетата се възстановяваха бързо под грижите на специалистите .Реално погледната в болницата работят лекари с дълга практика.
Искам да благодаря на всички от Гинекология,Родилно и Неонатология
 в пазарджишката болница.От лекарите до санитарките.Колко е хубаво да те попитат с усмивка как се чувстваш и дали имаш нужда от нещо.
Също така и на Нели и акушерка Антонова.
Д-р. Шопова -също.  bouquet
     



Последна редакция: чт, 05 ное 2009, 16:50 от PINOKIO

# 172
  • Мнения: 3 481
Споделям мнението на Пинокио. Също и д-р Митка Петкова - една жена с голеееееми изразителни очи и аристократична осанка и поведение Grinning

# 173
  • Мнения: 2 070
Момичета , мамолог в ПЗ. , къде?
Преди около 3 години ходих в Здраве.
Някой има ли понятие, колко е прегледа и снимката допълнително ли се заплаща?
и изобщо, трябва ли гърдите да се прегледат от такъв специалист,или и гинеколога върши тази работа?

# 174
  • Мнения: 3 481
Пали, аз гласувам с две ръце за д-р Симова в Ескулап. Имах много проблеми, никога не ме подведе тая жена, перфектен диагностик е на всичкото отгоре, чете рентгеновите снимки като книжки с приказки

# 175
  • Мнения: 2 070
Всеки ден ли работи в Ескулап?

# 176
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
С 2 ръце за д-р Симова от Ескулап съм и аз,наистина е мнаго добра-не съм много сигурна но мисля че е всеки ден там  Peace

# 177
  • Мнения: 3 481
Не е, едно време работеше със сигурност 2 дни, единият от които беше сряда следобяд, но сега не знам, ще те подведа. най-добре да се позвъни (нямам никакви телефони Confused)

# 178
  • Мнения: 1 938
Откриване на доброволния консултативен кабинет по кърмене в Пазарджик, който се намира в МЦ Вива, ет.3, каб.13 .
 Кабинетът работи всеки понеделник от 12.00 - 14.00 часа. В него ще ви посрещнат
д-р Р. Гугуткова - микропедиатър;
Консултанти по кърмене
акушерка Екатерина Антонова
Гергана Божкова
Неда Манчева
 Hug Hug Hug

# 179
  • Мнения: 262
Споделям мнението на Пинокио. Също и д-р Митка Петкова - една жена с голеееееми изразителни очи и аристократична осанка и поведение Grinning

Ах таз Петкова..... Laughing
Тя беше лекаря ,който ме прие и след няколко дни в една дъждовна вечер на визитация ми определи Секциото за следващата сутрин.
Сега като си спомня ме избива на смях,но тогава бях сякаш поразена от удар.Тъкмо си правех сметка да ме изпишат и след седмица да дойда за планово,а тя влиза и от вратата казва на сестрата ,,Утре сутрин я подготви,,. И аз така  Shocked #Crazy Ама аз ли? Laughing Ми то другото момиче беше за естествено раждане. Laughing Laughing
Успокои ме и ми каза,че мога да хапна нещо лекичко за вечеря и това е ,нали вече съм минала веднъж по този път.Не можах и залък да сложа в устата. Laughing Laughing
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт