За новия каталог на Avon

  • 2 902
  • 21
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Да ви питам за две неща от новия каталог.
1. Кремът за бюст - кой го е ползвал и с какъв резултат?
2. Молив за контур и сенки Mirror Shine - как е? Размазва ли се на клепачите, ако се ползва като очна линия? А ако е като сенки - събира ли се в гънките на клепача, или е читав? Грамажът му не е голям, как е всъщност?

# 1
  • Мнения: 6 155
Мога да кажа за крема за бюст - боклук! Crossing Arms Naughty

# 2
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А аз за молива- отврат!!! Размазва се и по-скоро се закрепва на миглите, отколкото на клепача.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Мога да кажа за крема за бюст - боклук! Crossing Arms Naughty
Потвьрждавам!!! #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 4 966
Незнам дали е нов,но от стария гел за бюст съм си много доволна..

# 5
  • София
  • Мнения: 786
Молива го ползвам като сенки и ми е много удобен и много добре седи Flutter

# 6
  • Мнения: 7 186
Молива и аз съм го ползвала като сенки- цвета е супер, обаче като мине повече време се събира в гънките и трябва да се пооправя от време на време. Confused
Като очна линия не съм го ползвала.

# 7
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Мога да кажа за крема за бюст - боклук! Crossing Arms Naughty
Потвьрждавам!!! #2gunfire

И аз-пълна измишльотина е #Cussing out Аз пък си купих 2 бр ooooh!./нали имам повечко площ  Embarassedза мазане/.

# 8
  • Мнения: 5 577
Не обичам крайните мнения, но не мога - всичко на Avon според мен е боклук.  #Cussing out
Или поне повечето неща.
Имам едно свясно червило, и един почистващ крем за лице, иначе другите неща -  Sick.

# 9
  • София
  • Мнения: 166
Аз съм доволна от молива. Ползвам го повече като очна линия и над него слагам черен молив. Ако го нося цял ден се събира по гънките, но това е нормално като се има в предвид, че молива е кремообразен.

# 10
  • Мнения: 4 371
1. Кремът за бюст - кой го е ползвал и с какъв резултат?


Ей това като го прочетох и вече не искам и да чуя за тоя крем:

Всичко това е много хубаво, звучи благородно, НО продуктите им съдържат парабени. Това са химически консерванти, които имат естрогеноподобно действие и разтройват хормоналния баланс. Ксеноестрогените увеличават риска от карцином на гърдата. Особено уязвими към увеличените нива на естрогените са младите момичета, при които тъкънта на гърдите е в процес на развитие.
М/у другото има и други световноизвестни козметични гиганти, които също се борят срещу рака, и също продуктите им съдържат вещества, които съдържат канцерогени.
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Е?

# 11
  • Мнения: 6 164
 #Crazy Ужас!
А в крема за бюст на Чико дали има такива неща?

# 12
  • Мнения: 3 835
Към Duci муци

Това, което цитираш, е абсолютна глупост! #2gunfire
Как всяка благородна инициатива се оплюва, това е направо безобразие!

Що се отнася до крема за бюст - един от малко ефективните такива.
А молива го предпочитам за очна линия - много отваря очите, иначе ми се събира в гънките!

# 13
  • Мнения: 4 371
Стики, не знам дали е глупост или не, но вече ме е шубе да го ползвам. Всеки си преценява за себе си.

# 14
  • Мнения: 781
А за това новото червило със самообновяващ се блясък нещо да кажете

Общи условия

Активация на акаунт