Почивни станции в Хисаря

  • 4 855
  • 1
  •   1
Отговори
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Здравейте! Прегледах темите, но не видях подобна.
Скоро заминавам за Хисаря в станцията на МВР за 10 дни на лечение. Някой скоро ходил ли е там, какви са впечатленията ви, условията, чистота, храна, абе всичко. Доволни ли сте, от какво ще имам нужда, което там го няма. Много търсих снимки, но в интернет има само стари, пише, че има ремонт, но не се споменава точно какъв. Ако имате снимков материал да покажете, още по-добре, поне да знам какво да очаквам. Последно съм ходила преди 9 години, но нещата сигурно много са се променили. Чакам вашите отзиви  Grinning

# 1
  • Благоевград
  • Мнения: 2 849
Здравейте! Вече имам впечатления и искам да ги споделя с вас.
Като за начало, настаниха ни на 5 етаж в крило А. Сутрин около 7 няма топла вода, много трудно се качва. Трябва да тече поне 30 мин., за да е нормално топла. Иначе е минерална. Около обяд, също няма топла вода. Общо взето, трябва да се изтича преди това. Стаята, в която бяхме, нормална. Две шкафчета до леглата, мокета - мръсен, огледало, два стола, тоалетка. В банята - хлебарки. Чистене на стаите - 2 пъти в седмицата. Храната - независимо на каква диета сте, всички ядат едно и също с много минимална разлика. Менюто - тиквички, ориз, картофи, грах, зеле, свинско (дори на хипертоници!!!), телешко, пилешко, риба, кисело мляко, масло, мед, бисквити, маслини и плодове. Рехабилитацията - чаршафите са мръсни, но се карат като си носите ваш, защото нямало време да се мотаят излишно с поставяне на друг чаршаф. ИНаче рехабилитаторките - много готини. Гимнастиката - на дюшеци, носите си чаршаф. Телевизори - на пети етаж няма. Във фоаето на регистрацията - също. Но за толкова малко пари, условията са приемливи. Градът е хубав, спокоен, чист. Но за млади хора без компания е скучно. Скоро ще сложа снимков материал.
Лек ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт