Почистване на керамична преса за коса

  • 14 497
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 228
Красавици, как се почиства това чудо? Имам керамична преса, която от лака за коса се е омърляла сериозно и косата ми залепва по нея. Пробвах с топла вода и сапун, с лакочистител, но нищо не става? Има ли оправяне или е за боклука?

# 1
  • Мнения: 30
Красавици, как се почиства това чудо? Имам керамична преса, която от лака за коса се е омърляла сериозно и косата ми залепва по нея. Пробвах с топла вода и сапун, с лакочистител, но нищо не става? Има ли оправяне или е за боклука?
Ами аз знам че се почистват само със сухо парче, но ако някой знае нещо друго да сподели. Аз моята така я почиствам и нямам проблеми.

# 2
  • София
  • Мнения: 9 395
Както ютия. Simple Smile
Със сухо вълнено парче плат. Peace

# 3
  • Мнения: 1 364
Аз моята със мокра кърпичка я почиствам. Не бях чувала за сухо парче плат, ама нз що ми се струва, че няма да стане така  newsm78  bouquet

# 4
  • Мнения: 231
И моята преса се замърсява много от препаратите, които ползвам, както и когато съм прясно боядисана. След много проби, за себе си установих, че добре се почистват плочите с мокри кърпи за почистване на офис техника, подобни на тези http://my-shop.biz/product_info.php?products_id=4039 Ще се радвам да прочета и за други начини на почистване  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 13 621
Лаковете за коса развалят покритието на пресите, така, че най-добре ползвайте само продукти, които имат термична защита. Аз моята преса я избърсвам само с мокра кърпичка понякога и покритието не е мръднало.

# 6
  • Мнения: 4 435
Лаковете за коса развалят покритието на пресите, така, че най-добре ползвайте само продукти, които имат термична защита. Аз моята преса я избърсвам само с мокра кърпичка понякога и покритието не е мръднало.

Точно така. С лаковета за коса и покритието на пресите разваляте, и косите си горите повече.Ползвайте продукти за топлинна защита, предпазват косата, имат фиксация, и на пресите нищо им няма.

# 7
  • Мнения: 231
Лаковете за коса развалят покритието на пресите, така, че най-добре ползвайте само продукти, които имат термична защита. Аз моята преса я избърсвам само с мокра кърпичка понякога и покритието не е мръднало.

Точно така. С лаковета за коса и покритието на пресите разваляте, и косите си горите повече.Ползвайте продукти за топлинна защита, предпазват косата, имат фиксация, и на пресите нищо им няма.
Лично аз не използвам лак за коса преди пресата, а само продукти за защита от топлина... но въпреки това плочите се цапат и не се чистят много лесно.  Peace

# 8
  • Мнения: 10 651
Аз я почиствам моята с памуче, напоено с малко лавандулов спирт  Hug
С мокри кърпички също става.

# 9
  • Мнения: 4 435
Лаковете за коса развалят покритието на пресите, така, че най-добре ползвайте само продукти, които имат термична защита. Аз моята преса я избърсвам само с мокра кърпичка понякога и покритието не е мръднало.

Точно така. С лаковета за коса и покритието на пресите разваляте, и косите си горите повече.Ползвайте продукти за топлинна защита, предпазват косата, имат фиксация, и на пресите нищо им няма.
Лично аз не използвам лак за коса преди пресата, а само продукти за защита от топлина... но въпреки това плочите се цапат и не се чистят много лесно.  Peace

А какъв ти е продукта?
Никога не ми се е случвало на мен. Rolling Eyes

Иначе от лак знам какво става, направо ужасно.

# 10
  • Мнения: 5 228
Не става с нищо. И с вълнен парцал, и с мокри кърпи, с всичко пробвах, не става.

# 11
  • Мнения: 231
Лаковете за коса развалят покритието на пресите, така, че най-добре ползвайте само продукти, които имат термична защита. Аз моята преса я избърсвам само с мокра кърпичка понякога и покритието не е мръднало.

Точно така. С лаковета за коса и покритието на пресите разваляте, и косите си горите повече.Ползвайте продукти за топлинна защита, предпазват косата, имат фиксация, и на пресите нищо им няма.
Лично аз не използвам лак за коса преди пресата, а само продукти за защита от топлина... но въпреки това плочите се цапат и не се чистят много лесно.  Peace

А какъв ти е продукта?
Никога не ми се е случвало на мен. Rolling Eyes

Иначе от лак знам какво става, направо ужасно.

В момента ползвам спрея на SHE,  но с всикчи продукти, които ползвам ми се получава, разбира се в сравнение с това, което става от лака за коса, това нищо не е... предната ми преса изглеждаше просто ужасно, като загорял тиган  Laughing няма чистене това нещо, дори и с гъба за тефлон съм я търкала, не падна... Затова сега си я чистя честичко с мокра кърпичка, но и не слагам вече лак за коса  Mr. Green

Сега се сещам, че може да е от боядисването ми, защото съм червена и винаги в началото боята ми пуска... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт