Кюретаж и забременяване след това - 5

  • 24 450
  • 748
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 506
Хич не ми се ще да ви каня в темата, но сигурно ще има желаещи, така че  - Заповядайте!
Изрично споменавам, че правилата от предишната тема важат и тук newsm66 Има си и отговорник по спазването Wink
Пожелавам на всички ни по-бъзро да се изнасяме оттук и да не се пълни с нови попълнения Praynig Приемат се само положителни новини Simple Smile

Ето и предишните теми:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=330442.0 1-тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388737.0 2-тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402806.0 3- тема.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=411673.0 4-тема

Последна редакция: ср, 26 авг 2009, 23:43 от Мама Инка

# 1
  • Мнения: 802
Мама Инка, чудесно, но оправи заглавието, не е "кюрегаж"  а кюретаж.
Също така, вземи линковете от предишните теми и ги сложи тук, така ще е по-лесно. Peace Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 506
Сори за грешката, ама за пръв път пускам тема и то взех, че обърках нещо smile3538

# 3
  • Мнения: 802
Няма проблем мила. Hug
Аз слагам правилата на Рейни.
1) Нови членове НЕ се приемат. Ако случайно има такива, то максимално допустимия престой е 3 месеца  Naughty
2) Всички настоящи да се изнесат направо към отчетни най-късно до 2 месеца и да се връщат тук, за да следят
празната тема, докато темата се запрати завинаги в архивите на форума!
Twisted Evil
Така, вече имаме нова тема, дано в тази спазим правилата на Рейни.

# 4
  • Мнения: 1 586
И дано всеки да излезе с усмивка от тази тема  Praynig Hug Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 989
И дано всеки да излезе с усмивка от тази тема  Praynig Hug Heart Eyes
Praynig

# 6
  • Мнения: 2 617
Айде, Квази, дано да те бива за орисник!  Heart Eyes
И вие, братче, също! Praynig

Хах, отговорникът по спазването на правилата замина на море - кой ще го замества? Wink

# 7
  • Мнения: 802
И аз мога да раздавам правила. Laughing
Та така аз ще замествам Рейни, пък вие трябва да ме слушате, ако не ще ядете..... баница. Laughing
Аз се надявам, че до няколко месеца ще имам успех, относно бебе-правенето, че напоследък много се караме с моя възлюбен, според него може да се забременее  във всеки един ден от месеца. ooooh!
Хубав и успешен ден от мен. Hug

# 8
  • Мнения: 2 617
Аз се надявам, че до няколко месеца ще имам успех, относно бебе-правенето, че напоследък много се караме с моя възлюбен, според него може да се забременее  във всеки един ден от месеца. ooooh!
Хубав и успешен ден от мен. Hug

Оххх, мъже! ooooh!

Хубав ден и на теб, както и на всички вас, момичета!  bouquet

# 9
  • Мнения: 359
Хайде и аз в редиците, ама дано да не се пълни повече тая темичка и до 25 стр. всички да сме се омели от тук  Heart Eyes Hug

Вчера пуснах да ми изследват прогестерона, че тоя месец доста старателно се отчетохме около предполагаемите дни за овулация, та исках да нагледам как върви след това. Днес в 14 ч. ще ги взема, пък да видим. Иначе, обаче нямам никакви усещания нещо да става в мен.... такова ми е едно празнооооо...  Tired И като не се е получило и сега - ще се тръгва по по-сериозни изследвания  ooooh!

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 08:23 от rumix

# 10
  • Мнения: 419
Здравейте, момичета!  Hug
Аз съм писала в първите 2 теми, от там насетне само ви чета.
Прегръщам ви всички с пожелание в най-скоро време да се похвалите с безпроблемна бременност и накрая всички да гушкаме пухкави бебчета!

# 11
  • Мнения: 3 695
здравейте и от мен  Hug
влизам с усмивка  и голяма надежда това да ни е късметлийската темичка  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 762
Здравейте и от мен. Дан наистина това е късметлийска тема за всички  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Здравейте момичета!

Дано скоро изпълним темичката само с положителни тестчета и скоро всички в отчетни.  Hug

# 14
  • Варна
  • Мнения: 506
Baby Love® , може ли само да не е с баница, че сега се опитвам да посъкратя малко килограмите, преди бременността Blush И ще трябва да си сложиш и ти някоя страшна снимка като отговорника за повече тежест Mr. Green Не му се връзвай на любимия -  за тях понякога е сложно Simple Smile

rumix , ама моля те - по-оптимистично.  Hug Heart Eyes  Рано е да се каже още - да не останеш приятно изненадана след седмица-две Wink

.:.Demi.:. , хубаво, че ни наглеждаш. Дано да си ни за кадем Hug

Чакам дъжд от хубави новини тук и никакъв дъжда в събота, че съм на концерт Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт