Спешно!!! Помощ!!! Разкази за радио НЕТ

  • 1 036
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
Здравейте, мили мами...
Аз се казвам Александър Миланов и работя в радио НЕТ. Имам една молба към вас - до петък трябва да направя записи на майки на деца с увреждания. Програмният ни директор иска разкази за това как се приемат децата с увреждания, много случки от живота и по-малко глобално говорене за интеграция и бла-бла... Предварително ви благодаря ако някой се навие да разкаже... Трябват ни 6-7 майки. Наистина ще спасите положението, мили мами!
Историите ще бъдат на запис, който ще направим предварително, така, че не се налага да се потите и бъхтите пред микрофона на живо. Ако пък искате можете да довете подкрепление със себе си - деца, баби, приятелки... За да не се чувствате кофти...
Искаме майки да ни разказват, защото те са източника на информация от първа ръка и те знаят как се случват нещата в живота...
Още веднъж ви благодаря!
И помнете - петък трябва всичко да е готоооооооооооооовооооооооооооооооооооооо!

# 1
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
А който е съгласен, какво да прави?
Какви са възможностите като ден, час и тн?
Сега е сряда, а аз съм на работа?

# 2
  • Мнения: 3 743
Здравей, за съжаление не сме в София...инъче на Марти много му хареса в радиото Wink.

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
хм....до петък:)
доста кратък срок.
Това ще има ли нещо общо с предаването?
Във форума има доста написано..неможе ли да се използва някак без да се разкарват мамите?

# 4
  • Мнения: 28
Ми.. то меко казано си е е...о мамата! Шефовете ми ме притискат, искат истории. Аз им викам, че за един ден не стаа, ама кой да слуша. Така, че аз съм на пангара Sad И наистина в петък трябва да имам мамииииии Sad Щото иначе ще ме... таковат.
А за това дали не можем да вземем от форума... ми не можем, щото по радиото си трябва автентичен глас Simple Smile
Е тва е... Моляяяяя вииии хееееелп ми!

# 5
  • Мнения: 4 414
ама ти стига си плакал, ами кажи нещо по-конкретно Wink
има въпроси:
А който е съгласен, какво да прави?
Какви са възможностите като ден, час и тн?

# 6
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 705
Има толкова асоциации на родители на деца с увреждания. Не поддържате ли връзка и стях. Това са много мили групи от изстрадали родители, които изключително си помагат и подкрепят, също като мамите тук.

# 7
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
чуй си гласовата поща, осигурила сум ти една майка - Милена - по нейно желание, свободна е утре, ама й се обади Wink

# 8
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
И да ми пратиш на мейла с какво си монтирате записите, щото смятам да взема едно интервюта, моят МР3 плаейър записва глас Wink

Общи условия

Активация на акаунт