Въпрос за "Патиланци"

  • 1 276
  • 16
  •   1
Отговори
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Никога не съм ходила там, а съм си наумила да заведа Бобо в неделя.
По този повод искам да попитам има ли там развлечения за дребосъци на година и половина или ходенето ми до та ще е напразно?

# 1
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Аз не съм ходила, ама ми казаха, че е доста мръсничко.
Дадоха ми идея за Арената на Младост 4. Имало детски кът и било много хубаво (щото е ново сигурно). Ама и там не съм ходила Mr. Green

# 2
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Ама те детските кътове в Арената са само за деца - не пускат родителите им  Cry
А аз искам заедно със дечко. Това е един вид подарък за първия му ден на ясла - в понеделник  Wink

# 3
  • Мнения: 816
Не е мръсно в Патиланци!
Има една детска джунгла, която става и за по-мънички дечица. Освен това хубавото е че пускат и родителя вътре, в подобни случаи ( само се трябва да е събут) а за детенце задължително си носи пантовки. Това е = ще му хареса, сигунра съм!

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Доколкото си спомням единия кът е за деца до 3 г. - виждала съм и съвсем мънички мъничета, които едва ходят, така че го заведи Grinning

# 5
  • Мнения: 3 777
Има някаква джунгла за малчугани, но определено е мръсно.

Ходихме това лято на Детски РД, добре че малчо е малък и не разбира, категорично решихме че там няма да го водим, не и при това ниво.

В София, няма кой знае колко места за забавления, но пропускането на Патиланци, няма да е голяма загуба.

Сори, че се изказвам така остро, но с мъжът ми бяхме леко казани потресени от това място за забавления на деца...

# 6
  • Мнения: 1 586
В Арената детският кът е за деца над 3 г. за съжаление.

А в Патиланци става за дете на годинка и половина - може да влезете заедно в "малката джунгла", да се повозите заедно на детското влакче, даже може заедно да поскачате на батут (ако не имаш мерак Wink ). Може да го пуснеш и на тия пеещите животни и колички, дето се стартират с монета. Пък и една обиколка за разглеждане на другите атракции също ще му е достатъчно забавна Simple Smile И е съвсем поносимо от гледна точка на чистота.

# 7
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Мерси момичета за мненията.
Ще отида да видя за какво става на въшрпс, а ако не ми хареса ще го заведа в София ленд да се повози на количките с монети - той на тях достатъчно им се радва

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
И в Патиланци има колички с монети!  Laughing

И не разбрах къде точно имало мърсотия там?!  newsm78

Вчера бяхме. В джунглата за най-малки е доста добре. При родителско желание се отпуска персонално човек за твоето дете за 5лв/час.

Арена-та едно, че е за големи, едно че е голяма скъпотия...мисля че 4лв. за час.

В Патиланци е суперско да отидеш в срада, когато е 50%-овото намаление. Така джунглата ти е 1.50лв. за 1час. и всеки жетон е по 0.50лв., вместо по 1лв.

Друг е въпроса, че повечето им съорежения сега са все още по морето, но те са за по-големи деца...като че ли...  Thinking

На 18.септ. Патиланци спретва голям и щур купон за своя 7-ми РД. Тогава ще е пълно с весели изненади, но предполагам, че ще е адска блъсканица.

# 9
  • Мнения: 1 586
Понеже спомена София Ленд, там също има подобна "джунгла" за над 1 годинка. Казва се бейбиленд, на втория етаж на замъка е и пускат и родители вътре. Моя приятелка е влизала там с малкия и е много доволна. Малко по-скъпо е от Патиланци - 2лв за 30 мин.

# 10
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Понеже спомена София Ленд, там също има подобна "джунгла" за над 1 годинка. Казва се бейбиленд, на втория етаж на замъка е и пускат и родители вътре. Моя приятелка е влизала там с малкия и е много доволна. Малко по-скъпо е от Патиланци - 2лв за 30 мин.
хъм, аз къде ли съм спала, че не съм я видяла  newsm78

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И в Патиланци има колички с монети!  Laughing

И не разбрах къде точно имало мърсотия там?!  newsm78

Вчера бяхме. В джунглата за най-малки е доста добре. При родителско желание се отпуска персонално човек за твоето дете за 5лв/час.

Арена-та едно, че е за големи, едно че е голяма скъпотия...мисля че 4лв. за час.

В Патиланци е суперско да отидеш в срада, когато е 50%-овото намаление. Така джунглата ти е 1.50лв. за 1час. и всеки жетон е по 0.50лв., вместо по 1лв.

Друг е въпроса, че повечето им съорежения сега са все още по морето, но те са за по-големи деца...като че ли...  Thinking

На 18.септ. Патиланци спретва голям и щур купон за своя 7-ми РД. Тогава ще е пълно с весели изненади, но предполагам, че ще е адска блъсканица.
Така е. Скоро не сме ходили, но мисля, че в сряда с намалението бебешката джунгла е 1 лв., иначе е 2. И наистина не е мръсно.
В Арена е 4 лв. за 1 час и е за деца над 3 год.

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По новому - един жетон е 1.5лв  Confused.

За джунглата са нужни 2 жетона за 1 час! ooooh!

# 13
  • Мнения: 399
Според мен за момента най-хубаво е в София Ленд-чистичко е и има много забавления за малки и по-големи дечица. А и сега като е хубаво времето навън е много приятно в София Ленд. Има много от тези коли с монетите, а в Пипиландия има 2-3 неща, които стават за толкова малки дечица. Wink

# 14
  • Мнения: 1 771
Имам едно питане за Патиланци: какво е менюто и за торта как стои въпроса може ли да се внесе? По това време на годината приятно ли е за дечковците?

Последна редакция: ср, 08 мар 2006, 02:54 от goldenova

Общи условия

Активация на акаунт