Търся добър гинеколог във Варна!!!!

  • 2 476
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 108
Здравейте мили момичета,
Преди 2 месеца и половина родих.Самото раждане беше много тежко.Наложи се бебчо да се роди с форцепс , в това време матката ми получи кръвоизлев , направени са ми два кюртажа ,имах тампонада в матката до третия ден - бях на антибиотици и системи до 4 ден,няколко банки ми беше прилята кръв и какво ли още не .Стоях в родилна зала 7 часа.Бях постоянно под наблюдение.Имах над 20 вътрешни шева и 5 външни.Надявам се да не съм уплашила бъдещите майчета.Не се притеснявайте - не е сташно.Докато бях в родилна зала - се родиха 7 бебета и всички раждания си бяха нормални.Просто се получи при мен.Докато бях Вътрешните шевове ме боляха някъде до към 1месец.Преди две седмици започнаха да ме болят така както като излязох от родилния.
Преди две седмици ходих на профилактичен преглед при гинеколога , при който раждах.Каза , че всичко се е възстановило , матката се е прибрала - всичко е ок.Казах му , че продължава да ме боли и питах до кога?.Отговора беше , че при всички е различно.Но мен това изобщо не ме удовлетворява.
Да , но Не.
Извинявайте , че ви обремених така с моя проблем.

Искам да се посъветвам и с друг доктор.

Моля ако знаете някой наистина добър специалист ми дайте негови координати .

Благодаря ви предварително!!

# 1
  • Варна.
  • Мнения: 1 101
не става ясно къде ти се случи това и при кой доктор ражда.
мисля, че е добре да отидеш на преглед не просто при гинеколог а при доктор, който води раждания. по тази причина ти препоръчвам д-р Танев в АГ болница.
успех!!!

# 2
  • Мнения: 177
д-р Танев в АГ болница.
успех!!!

Напиши му координатите ако ги знаеш т.е телефон за записване в кои дни приема

# 3
  • Мнения: 1 277
Преди три месеца раждах при д-р Танев и съм изключително доволна. Ето координатите му:
Д-р Иван Танев
СБАГАЛ - Варна
GSM: 0888 51 34 77
Прием: всеки вторник от 16 до 19 ч. в ниската сграда в двора на АГ болница


# 4
 LaughingПрепоръчвам  ти д-р Георгиев АГО Балчик.Много е добър и е страхотен специалист. Работил е дълго време в чужбина .Обади му се.  тел 0886057905 Laughing

# 5
  • Мнения: 1 108
Той във Варна има ли кабинет?

# 6
Za sazalenie ne.V momenta samo v Balchik.Ne e dale4e-35 km.Uspeh Grinning

# 7
Ина здрасти аз раждах преди 11 месеца във АГ Варна при др-Пламен Маджаров и съм много доволно и благодарна на този лекар ако искаш оставам ти телефона му
61-31-50в частия кабинет
0888/45-58-94

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз също ще ти препоръчам д-р Танев,много добър като професионалист и като човек.Аз лично раждах при него и въпреки че раждането ми беше тежко,не всичко зависи от докторите,пак ще кажа,че съм много доволна от него.Ако пак ми се наложи да раждам или да ходя на преглед ще отида при него.

Общи условия

Активация на акаунт