и при вас ли беше така

  • 1 218
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
 то не са колики а е направо чудо не реват а се дерат милите направо на мен ми става лошо,а след като се наядат започва едно натягане  да акат и чак се стига до повръщане ,незнам при вас как е било но ние с майка ми се вияхме в приключение ,тя даже взе че се разболя и трябваше сама да се оправям а те бяха толкова малки все пак друго е дете 4кг и дете 2,5кг,незнам направо се чудиме дали ще оцелеем,какви ли не капки чайове билки не и не коликите ги разкасват от болка  дори и когато излизаме  понякога много плачат и неможем да се разходим като хората.та искам да ви попитам до кога беше при вас този период ,а и за близнаците родени с по ниско тегло от кога започнахте с пюретата и сокчетата,ние вече сме на 2 месеца пиеме сок ябълка и морков,ЕМО ВЕЧЕ Е 4300 А НИКИ 4100 незнам нормално ли е това,просто малко ни е сложно в този момент затова искам да ви попитам ,надявам се да не ви притеснявам,ще се радвам много на всеки отговор Hug

# 1
  • Мнения: 331
ДА ТИ КАЖА ЧЕСТНО ЧАК ТАКОВА ПЪНЕНЕ И ПОВРЪЩАНЕ НЕ Е ИМАЛО, но като спрях еспумизана 2-3 пъти и на мен ми се изви свят, така че ги държах на еспумизан до към края на третия месец, защото ме беше страх да не се съдерат от рев пак.

на всяко храненне им слагах в млякото и като чче ли нямайх проблем. сокчетата помагат, защото засилват перисталтиката.
давай им и сок от диня, моите много го пиеха, след 2 дни запек им дадох по 2 лъжички, занеш ли как помага... сладък е. изстискваш едно парче с чиста ръка /не опитвай остатъка, много е гадно, като гума е Sick/

ама ги захрани, нали, с по една две лъжички и постепенно. не че динята ще им оправи коликите, но можеш да я даваш, че скоро ще изчезне от пазара..

ще ви мине, споко. family

# 2
  • Мнения: 141
слава богу момчетата нямаха колики!
Доколкото съм чела и чувала коликите продължават до третия месец. Така като гледам твоите деца след по-малко от месец ще станат на толкова, тъй че тогава се надявам да свършат ваште мъки.
НО това което исках да кажа е, че  всичко различно от мляко в тази възраст товари перисталтиката и засилва още повече коликите. Не случайно на запад децата се захранват най-рано след петия месец.

# 3
  • Мнения: 138
За щастие и при нас е нямало повръщане и пънене,явна са били по слаби при нас и минаха кам 2рия месец.

# 4
  • Мнения: 826

НО това което исках да кажа е, че  всичко различно от мляко в тази възраст товари перисталтиката и засилва още повече коликите. Не случайно на запад децата се захранват най-рано след петия месец.


Напълно съм съгласна с Ана.
Иви,без да ми се сърди6,но да дава6 на 2м. бебе сок е престъпление. Confused
Единственото от което се нуждаят сега малките е формула или кърма.
Моят съвет е да спре6 соковете.

# 5
Jiveia v Canada i tuk napulno se otricha zahranvane predi 6 mesets, vkluichitelno davaneto na sokove.Moite bliznachki biaha nedonoseni, suotvetno s nisko teglo i sestrata , koiato idvashe u nas mi kaza da zapochna mnogo bavno vuvejdaneto na hrani , razlichni ot mliakoto. DAdoh sok za purvi put na 6,5 mesetsa.Ne sme imali koliki.Ako iskash spri sokovete, moje bi tova shte reshi chast ot problema.

Общи условия

Активация на акаунт