Трябва ли дасе притеснявам?

  • 866
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте на всички във форума.Моят въпрос е следният:
На 3-ти трябваше да ми доиде.Вчера правих тест и макар втората чертичка да беше бледа го отчетох за положителен.Днес като станах от сън нещо гърдите неме боляха както обикновенно.Иначе си седят по-уголемени и тежки.Това много ме притесни след като преди малко прочетох една от вас да пише че когато гърдите спрът да болят мензиса идвал.Вярно ли е това?Ако имате време споделете при вас как е и дали е сериозен повод за притеснение.
            п.п.Благодаря предварително на тези които ще ми отговорят.Още веднъж БЛАГОДАРЯ  и успех на всички.

# 1
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
При всеки е различно. Мен много ме боляха гърдите преди да ми дойде менструацията. По време на мензиса болките спираха. Когато ми закъсня 4 дни, не са ме боляли гърдите и не съм ги чувствала напрегнати. Това стана след един месец. Моят първи тест също беше неясен и след 24 часа направих втори, от друга марка. Той показа положителен резултат. Обадих се на гинеколога си и на следващия ден бях на преглед за потвърждаване на бременността.

Не зная за теб какъв резултат е повод за притеснение но ти желая успех и много радост!

# 2
  • София
  • Мнения: 2 217
И мен не ме боляха гърдите както обикновено преди цикъл, когато бях бременна. После ме понаболяваха към 3 месец, после пък изведнъж спряха, а аз страшно се бях панирала Laughing
При всеки е различно, наистина.
На мен дори ми дойде мензиса за кратко, но както виждаш от лентичките...

# 3
  • София
  • Мнения: 43 903
Ми мен ме боляха само пръвите няколко седмици и то от време на време. Сега вече много рядко имам съвсем леко ... не е и болка не знам някакво странно усещане  Blush Както и да е де ... не е страшно, че не те болят има жени които гърдите им натежават, наедряват и болят чак като родят Laughing


Иначе бледа или не втората чертичка си е втора чертичка  Party

# 4
  • Мнения: 233
Благодаря ви много.Също така и много често ходя до тоалетна..До кога ще е така?Направо ми писна.А и като стисна дяснотоси зърно потича капчица коластра.Нормално ли е това?
     

# 5
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
...До кога ще е така?Направо ми писна....

 Shocked Shocked ама то сега се започва  Wink

Честито и лека бременост!!! Grinning

# 6
  • Мнения: 140
Чувала съм,че не всяка бъдеща мама я болят гърдите,това не е повод за притеснение.Направи си още един тест,за да си по-сигурна.Моите са напрегнати ужасно,не мога да ги пипна вече 2 седмици,незнам докога ще е така,но това не е задължително.Всяка бременност е различна...Желая ти леко и безпроблемно бременеене Wink

# 7
  • Мнения: 1 465
Благодаря ви много.Също така и много често ходя до тоалетна..До кога ще е така?Направо ми писна.

Ot hodeneto do toaletna niama da se otarvesh moje bi do rajdaneto. Az ve4e imam 4uvstvoto, 4e ve4er se pridvijvam na san dokato stigna do toaletnata - po niakolko pati na ve4er. Ama kakvo da se pravi  33uu Pak dokato nameria udobnata pozicia da zaspia stava pone 2 chasa sutrinta - pone oshte "samo" 2 meseca Praynig

# 8
  • Мнения: 6 472
Горе долу около месец много ме тормозеше това ходене до тоалетна. После спря да ми се пишка толкова. Някъде към 8-ми месец, когато бебето си натежа почнах пак да ставам да пишкам нощно време, но поне само по веднъж Grinning
Успех и стискам палци Praynig
Между другото мен гърдите също спряха да ме болят в самото начало, но си останаха големи и втвърдени.

# 9
  • Мнения: 233
Благодаря на всичкиви.Радвамсе че ви има.Всичко най и от мен.Запазвам си правото ако нещо не знам да питам. Grinning

# 10
  • Мнения: 1 613
Мен не са ме боляли. Няколко дни преди да родя, тогава усетих болка и тежест.

# 11
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И мен ме боляха гърдите и аз си мислех, че съм болна, а то било от бременността. А и до тоалетната ходех доста често още от началото.

# 12
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз се усетих след 5 дни закъснение и веднага направих тест. Втората чертичка беше много бледа, но направих още 3 теста и отидох на лекар за потвърждение.
ЩЕ СТИСКАМ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е НАРЕД

Общи условия

Активация на акаунт