бебешката козметика на Бочко

  • 40 367
  • 268
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Някой ползвал ли е козметиката на "Бочко"- сапун,шампоан, олио и  т. н. Досега съм чела отзиви само за крема за подсичане.

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Някой ползвал ли е козметиката на "Бочко"- сапун,шампоан, олио и  т. н. Досега съм чела отзиви само за крема за подсичане.

Да. Къпя сина ми с шампоан и сапун на Бочко, откакто се е родил. Изключително съм доволна.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Аз съм използвала сапун и кремче Бочко, доволна съм.

# 3
  • Мнения: 4 290
Освен крема за подсичане, друго не съм купувала. Все се каня да взема шампоана, но забравям.

# 4
  • Мнения: 5 393
Ползвала съм само крема против подсичане, другите продукти изобщо не съм ги срещала(или пък не съм обръщала внимание).

# 5
  • България
  • Мнения: 757
Много съм доволна от крем Бочко,но от олиото-не!Така се изрина пъвия месец от него,че свят ми се зави ooooh!Беше като изгорен по коремчето два-три дни!Но всяко дете си е различно Peace

# 6
  • Мнения: 1 763
Ползвала съм крема против подсичане, сапуна, млякото за след къпане и от всичко съм доволна. Само мокрите кърпички нещо не ми харесаха.

# 7
  • Мнения: 514
Някой ползвал ли е козметиката на "Бочко"- сапун,шампоан, олио и  т. н. Досега съм чела отзиви само за крема за подсичане.

Да. Къпя сина ми с шампоан и сапун на Бочко, откакто се е родил. Изключително съм доволна.
И аз така! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
аз освен този със смрадлика / мажа с него пъпчиците по дупето, че се изрина от жегата / взех и слънцезащитния, но още не съм го тествала качествено

# 9
  • Мнения: 4 668
Скоро взех кремчето им с пантенол - много е хубаво . Освен него съм ползвала сапуните и крема за подсичане - доволна съм .

# 10
  • Мнения: 9 392
Шампоана е хубав.
Олиото много изсушаваше кожата на детето.
Сапуна не съм го ползвала.
Крема е всеизвестен.

# 11
  • Мнения: 324
Много съм доволна от крем Бочко,но от олиото-не!Така се изрина пъвия месец от него,че свят ми се зави ooooh!Беше като изгорен по коремчето два-три дни!Но всяко дете си е различно Peace
И моите деца се изринваха от всякакви видове babe oil, преминах на мас и зехтин, а ако имаше подсичане мажех с бочко или беболино и бързо се оправяха работите.

# 12
  • Мнения: 1 702
От шампоана и кремчето против подсичане съм доволна,от олиото се изрина ужасно.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 079
Ползвала съм крема п/в подсичане и лосиона им за тяло (на сина ми). Стават, но не са кой знае какво.
На беба крема не и оправи подсеченото.  Crossing Arms

# 14
  • Мнения: 1 195
Аз съм използвала сапун и кремче Бочко, доволна съм.

 Peace
Моя позната ползва и препарат за миене на шишета (нещо като веро) на Бочко и е много доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт