Препоръчайте ми хотел до плажа Кабакум.

  • 6 581
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 453
Здравейте!

След подробно търсене, избрахме това място, заради спокойствието и добрата плажна ивица.
Търсим спокоен и чист хотел, който предлага качествена храна, по възможност - близо до плажа.

Погледнах офертите за Примасол Магнолия. Също и за х-л Кабакум, но за него не открих никакви отзиви, освен тези на сайта.  Thinking

Ще се радвам да прочета ваши отзиви и предложения!
Благодаря предварително!  bouquet

# 1
  • Мнения: 1 825
И на мен ми е любопитно да чуя какво е положението там Thinking

# 2
  • Мнения: 133
И аз бих се радвала, ако някой сподели какви условията като цяло там - спане, храна и плаж Peace

# 3
  • Мнения: 6 299
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1674  Намира се точно срещу "Магнолия", предлага  закуска и вечеря.

# 4
  • Мнения: 1 893
http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=1674  Намира се точно срещу "Магнолия", предлага  закуска и вечеря.

А цени някой знае ли?

# 5
  • Мнения: 3 453
sanbernarka ,
много ти благодаря!  bouquet Можеш ли да ни ориентираш, относно цените там /реалните цени, ако отидем на място, а не тези от сайта/?

За ПримаСол Магнолия - някой правил ли е скоро резервация? Съпруга ми се е обадил и са му казали 220 лв. за двама за нощувка, което ме изуми! На сайта цените им са по-ниски. Дали не са се объркали нещо или той не е разбрал правилно? newsm78
Някой знае ли цената на нощувка там, ако резервираш на място?

За този х-л Кабакум - вече не ме интересува. Намирал се е до свободния университет, прекалено далеч ни е.

# 6
  • Мнения: 7 605
Друга алтернатива е хотел Ной

# 7
  • Мнения: 108
Има също и една Вила Лилия, точно до хотел Ной и е много готина. За цени /90 лв.за двойна стая абе то си беше като гарсониера направо/ беше преди две години сега незнам как е Cry.
Ама и телефони нямам за съжаление, мойта приятелка беше отседнала там точно на плажа е има едно малко ресторантче не скъпо и много вкусно готвеха.

# 8
# 9
  • Мнения: 3 453
За сега се спряхме на х-л БМВ. Нов е, изглежда чист, устройва ни липсата на обяд, надяваме се закуската и вечерята да са сносни. Близостта до плажа също е плюс. Днес ще запазим стая. Peace

Някой почивал ли е в този хотел? Ще съм благодарна на някакви отзиви!  bouquet

# 10
  • Мнения: 6 299
Мои познати миналата година бяха доволни от храната, ама тази година в условията на криза не знам как е.

# 11
  • Мнения: 3 453
Мои познати миналата година бяха доволни от храната, ама тази година в условията на криза не знам как е.
Много ти благодаря!  bouquet

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

съвсем наскоро разбрах, че най-после тоз хотел е построен... То беше прах и шум до Бога...
Сега спокойно може да се отсяда в Магнолия, която за мен е в топ 5-цата. Друго подходящо около кабакум, поне за мен - няма.

# 13
  • Мнения: 6 299
Мои познати миналата година бяха доволни от храната, ама тази година в условията на криза не знам как е.
Много ти благодаря!  bouquet

Ще чакаме отзиви, ако изберете да почивате там Hug Да, съпругът ти правилно е разбрал цената за "Магнолия", явно там криза няма. Това лято познати бяха отседнали там за 3 дни, но не бяха много очаровани. Мърмореха, че хотелът бил позанемарен, а заведението на плажа, което е към инклузива имаше странно работно време - от 11 до 17ч. Но за разлика от "Магнолия" не мисля, че БМВ има безплатни чадъри на плажа. Има голяма свободна зона вляво, точно под заведенията, където предлагат готвени ястия на обяд.

# 14
  • Мнения: 3 453
sanbernarka ,
още веднъж - благодаря ти за отзивите! Ще разказвам, ако все пак успея да направя резервация! Честно казано, вече доста започна да ми писва от управителката.  Confused
В хотела никой нищо не знае, не отговарят на никакви въпроси. "Търсете управителката", казват. Е, търсим я ние, на два номера дори, но тази жена е неоткриваема просто. За три дни - или не вдига, или отказва, или си изключва телефоните! В началото се вредихме и тя ни помоли да звъннем на другия ден, за да може да ни отговори, дали има места за тези дни. Само, че вече трети ден - ни вест ни кост. По цял ден набираме номерата и нищо. Confused
Не разбирам, не желаят да си запълнят хотела ли?

Общи условия

Активация на акаунт