"готиния" американец

  • 816
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Тези, к. са чели всички страници в "спорната" тема за съпруга - чужденец може и да си спомнят, че по повод един коментар споменах, че аз познавам поне двама готини американци. Първия от тях е от Ню Йорк и с него бях загубила връзка от 1996 година. Когато написах за него, реших да проверя дали все-още работи (както казах, бе диагностициран с мозъчен тумор и през последните почти десет години не бе публикувал нищо). Изпращали сме му картички с други колеги, но не сме получавали отговор и понеже ситуацията бе доста деликатна, не бях се опитвала да вляза в контакт с него.
Оказа се, че в момента е отново на работа и аз му пуснах един мейл. Днес получих отговор. Колкото и да е странно (това го бях забравила или просто не съм обърнала внимание навремето!), той е женен за канадка от Отава! и току-що е напуснал Отава след 2 седмично пребиваване с цялото си семейство. Освен това тук е защитил дисертация и е работил в продължение на 5-6 години (това отдавна, разбира се). Идват в Отава няколко пъти годишно семейно и разбира се, ще ни бъде приятно да се срещнем отново след толкова години! Кажете ми, това не е ли съвпадение! В крайна сметка, темата за мен поне се оказа с добра развръзка! 

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Супер ,Лаури4ка.  Peace
Радвам се за теб  Hug Хубаво е, когато 4овек успее да завърже отново прекъснати връзки със стари другар4ета  Wink
В крайна сметка светът е малък, а пък Канада и Щатите доста големи и все пак къде ви се заси4ат пътиЩата след години ....в Отава. Това е страШно съвпадение  Grinning
А той ина4е как е ( имам предвид не особено симпати4ната му диагнозата ) Confused

# 2
  • Мнения: 1 854
Както казват хората "Всяко зло за добро" smile3503

# 3
Лауричка, трябвало значи по-раничко да подхваним темата. Тогава даже щяхте да се засечете  Wink
Но света е малък. Пък и така ще имат повод да ви идват на гости Grinning

# 4
Това е то- ти каде чукаш, то каде се пука Wink
Лаура, искренно се надявам приятелят ти да е добре.
Само за статискика да ти кажа, 4е на моят съпруг сина му от парвият брак е бил с мозъ4ен тумор и успешно е излекуван Grinning Както казват в едно от предаванията по БТВ : "Няма невъзможни неща" Wink

# 5
  • Мнения: 1 630
e това е много хубаво, че сте се намерили пак. Дано, човека да е добре със здравето, но предполагам че след като са минали години от първата диагноза, нещата трябва да са добре.

Аз пък, по повод на другата тема си мислех колко лесно е да се внесат дразги и да се развали приятния тон на форумчето. Самата аз на няколко пъти бях на крачка от това да се включа с някоя ядлива забележка, слизайки по този начин на същото ниво.
Колко е трудно и колко много добронамерени хора трябват за да се подържа доброто общуване и как 1-2 човека могат да ни вкарат в глупави припирни.

Лаура извинявай, че ти откланям темата

Общи условия

Активация на акаунт