Jet Credit Plus или какъв бърз кредит

  • 35 751
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 176
Да помогна малко понеже имаше доста запитвания на ЛС.

Всички банки са с различен лихвен %,но обикновено не е голяма разликата и е по удачно да се работи с тях.
Всички не банкови институции като Jet credit,TBI credit,IZI credit и други подобни са с доста висок лихвен %.Говорим за парични кредити не за стокови(стоковия е доста по нисък).Примерно за 2 000 лв от тези бързи кредити средно съм сметнала се получава за 24 месеца вноска по 127.05 с оскъпяването сумата която ще върнете е 3049.17 .Всеки може сам да види разликата в парите и вноските,все пак тези кредити рядко искат гаранти и отпускат кредита обикновено за 2 дни най много.
Всички Кредитни карти независимо от кое Дружество са са едни и същи  Grinning Говоря в лихвения %.
Да като ви кажат 1.5% на месец мислите че е малко,но се събират  по 18 % за година.Ще се опитам по разбираемо да го обясня.Примерно имате карта с лимит 3 000,от тях теглите 1 000-лихвата ви е 1.5% на месец и сумата става 1 015.Внасяте 100 лв 1 015-100=915 На следващия месец 915+1.5%=928.725 можете да отделите 50 лв за вноска и се получава 878.725.Спешно ви трябват още 500 лв.Теглите ги 878.725+500=1378.725 и става една  ooooh! Самата аз имам Кредитна Карта,но съм с лимит 500 лв и то я ползвам само когато съм пред заплата и после възстановявам бързо сумата.

Забавиха БНБ кредитния регистър,за да могат да обновят данните.След 1 Октомври или Декември,всеки клиент ще може да отиде да там и да провери дали се води в него или не.Проверката става само срещу Лична карта и документа е безплатен в рамките на 1 год,иначе се заплаща(досега сумата бе 10 лв).

Надявам се да ви бях полезна,ако имате други запитвания,моля заповядайте на ЛС.

# 31
  • Мнения: 93
Профи Кредит са на почти 100% лихва,казаха ни взимаш 1000лв и вращаш близо две/1900 и нещо/.А и трудно отпускат,според зависи какви мес вноски имате за др кредити и да остават минимум 220лв на член от сем.

# 32
  • Мнения: 0
Ами те всичките небанкови са с такива лихви, но поне все още дават кредити и са много по-бързи. В крайна сметка, като имаш нужда от пари, са вариант, защото не са с толкова високи изискания като банките. Това се отразява, разбира се и на цената на кредита, пък и в днешно време, пари трудно се намират, както знаем. Аз лично се прецаках, понеже не бях проучил нещата както трябва и си бях взел кредит със седмични вноски, който обаче се оказа по – скъп от тези с месечните... Така че, моят съвет към всички вас – ако банките ви откажат, и се наложи да теглите от небанкови, теглете с месечни вноски – такива имат със сигурност Профи кредит, ТБИ, може да има и други...
Както са казали хората, за всеки влак си има пътници, щом са на пазара, значи си има за кого!
  Sunglasses

# 33
  • Мнения: 0
Moje te li da mi pomognete.Iskam da teglq ot jet kredit no nqma trudov dogovor,DA li 6te se polu4i i 6te me odobrqt li.imam malko detence na godinka a maja mi e v 4ujbina

# 34
  • София
  • Мнения: 1 176
Moje te li da mi pomognete.Iskam da teglq ot jet kredit no nqma trudov dogovor,DA li 6te se polu4i i 6te me odobrqt li.imam malko detence na godinka a maja mi e v 4ujbina




В момента трудно щом си без договор.По добре помоли някой близък да го вземе на негово име,говоря за майка/баща,защото друг едва ли би се навил в момента.Но не ти пречи да опиташ,отиваш и си пускаш анкета,ако стане стане,пари за тов не взимат.

# 35
  • София
  • Мнения: 619
Ще следя темата!

# 36
  • Мнения: 4 569
Moje te li da mi pomognete.Iskam da teglq ot jet kredit no nqma trudov dogovor,DA li 6te se polu4i i 6te me odobrqt li.imam malko detence na godinka a maja mi e v 4ujbina
Доколкото знам навсякъде искат трудов договор.Така ли е?

# 37
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Moje te li da mi pomognete.Iskam da teglq ot jet kredit no nqma trudov dogovor,DA li 6te se polu4i i 6te me odobrqt li.imam malko detence na godinka a maja mi e v 4ujbina
Доколкото знам навсякъде искат трудов договор.Така ли е?

Да Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 1 176
Не!Има изключения,ако сте били клиент на някоя компания не е задължително да сте на трудов договор.Моля да ми позволите да знам,все пак работя го.Имаме клиенти които имат по няколко договора зад гърба си с добро кредитно досие,в момента работят но без договор и пак им се отпуска кредит.Но са малко единици такива,затова се старайте да си плащате навреме,трупате си точки за следващи периоди.

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Ако не става със стандартен кредит от банка, може да се вземе ОК кредит от ОББ /отворен кредит/, дават го сравнително лесно. То си е един вид кредитна карта, лихвата обаче е 16.75. Искат да имаш трудов договор, одобрението става за 1-2 дни. Лимитите им са от 2000 до 8000лв.според зависи.
Не се занимавай с кожодерите от Джет.

# 40
  • Мнения: 2
А някой чувал ли е нещо за тера кредит, също небанкова институция? Thinking

# 41
  • София
  • Мнения: 1 176
А някой чувал ли е нещо за тера кредит, също небанкова институция? Thinking

Това ще да е някоя новост,лично аз не съм ги чувала а работя в тази сфера.Проучи ги внимателно,а ако подписваш договор чети по внимателно какво пише в него.Често пъти има доста капани,а хората нямат навика да четат.Знам,че като си притиснат не претендираш много,но все пак четете какво подписвате.Или си питайте консултанта:Примерно теглите 1 000 лв за 12 месеца по колко ви е вноската.Колко идва оскъпяването,при предсрочно погасяване има ли наказателни такси и лихви и ако има в какъв размер са.Винаги щом погасите някой кредит,искайте си документ че нямате задължения.Аз лично вече се сблъсках с такъв проблем  #Crazy Почти го бях докарала да се съдим с една въпросна фирма.

# 42
  • Мнения: 156
Някой има ли представа от дейността на Микрофонд.Те също се занимават с кредитиране.Ще се радвам някой ако сподели мнение.

Общи условия

Активация на акаунт