Бои за коса

  • 35 408
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Коя ви е любимата боя за коса ?  Rolling Eyes Какво ви е мнението за Palette XXl и по-точно тъмните тонове.  bouquet

# 1
  • Мнения: 10
Аз съм фен на безамонячната Loreal Casting. Налага се да я ползвам нея, защото до преди около година бях платинено руса и ползвах и супра за което, затова сега фризьорката ми слага само такава, след като реших да се потъмня, за да може косата ми да се възстанови поне малко. А за въпросните Palette XXL имам толкова горчив опит с тях, че не искам да ги чувам. Докато бях руса веднъж се наложи да ползвам тяхното русо от същата серия само за корените и след нанасянето толкова силно болеше, че докато поизветрее малко трбваше да седя под климатика да ми блъска в главата и от другата страна ми бяха сложили и един вентилатор. Сякаш вътре имаше не супра, ми киселина... Резултатът след това беше ужасен. Изгори ми още повече косата и самата кожа на главата сякаш беше станала на рани, та няколко дена след това имах като струпеи. Повече не искам да ги чуя у видя! А Loreal-a си е екстра боя. Щом ти трябва за тъмни тонове ползвай нея. Мирише си самата боя на горски плодове и ти дава перфектен блясък. Вътре си е с балсамче, което прави косата перфекна. Верно доста е по-скъпичка от Palette-то, но от нея няма да ти окапе косата за отрицателно време. Цената е за по-старата колекция от тонове 11лв. мисля, а за по-новите 14-15лв. Можеш и сама да си я нанасяш и мисля, че е и доста бърза - за около 20 мин. до колкото си спомням беше. newsm78

# 2
  • Мнения: 1
Попринцип повечето ми приятелки мразят Palette-то, защото им било изгорило косите. Аз съм ползвала  Casting кестеняво. Освен, че  не ми се получи цвета който исках (тъмно рус), стана почти черно, падна за половин месец, като косата ми стана рижава, направи ми блясък малко. След това се правих с Palette Deluxe средно русо+карамел цвета стана супер, падна след месец и половина, очаквах повече блясък.. тази боя нито ми направи косата хубава, нито ми навреди. Преди това се изрусявах с Гарние ужасна боя, станах като морков оранжева, изгори ми косата, след това се изрусих с Palette XXL и косата ми стана със супер блясък, пареше леко, но чак като твойто парене съм нямала, на майка също и пари много. И цвета ми се получи супер, ама русо. Затова питам ако някой е ползвал тъмните тонове. Защото друга боя до сега такъв блясък не ми е правила ии просто съм очарована, но исках да чуя и вашето мнение  Flutter Party

# 3
  • Мнения: 10
То това си е до коса. Твоята реагира по един начин моята - по друг. А за Гарние-то, аз винаги я слагах след супрата и ставаше уникален цвят. Ползвах само едно точно определено светло сиво русо. Щом това Palette ти действа добре слагай смело. Не би трябвало да имаш проблем в такъв случай  Wink

# 4
  • Мнения: 1
до сега ползвах -schwarzkopf Palette ,става горе долу добре,но ми се ще да пробвам на loreal ,но незнам дали може да изсветли достатъ4но,ако някоя от вас е ползвала русото нека да сподели

# 5
  • На точното място
  • Мнения: 298
От половин година ползвам на Велла серията Колестон Перфект - русите нюанси. Страхотна боя. Преди година бях червенокоса, пак ползвах Велла и пак бях много доволна. Така че, препоръчвам Велла  Flutter

# 6
  • Мнения: 4 433
Аз съм ползвала Палете(червен цвят)...колко доволна бях-хубав цвят,издържлив.
Но само два пъти и се отказах,че наистина изгаря косата.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Аз ползвах боите на Крамер , но сега ги замених с тези на Елгон. И от двете съм доволна, издържат ми доста време, но на Елгон си харесах повече цвета.   Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 293
Аз използвам червената серия на Велатон,цвета ми се задържа доста по-дълго време в сравнение с други бои.

# 9
  • Мнения: 74
Аз сега съм с тази:
9.02 млечен шейк седеф.Като всяка безамонячна ми се получи разлика в корените,но може би аз съм виновна,защото си сложих на  цялата коса,не ми се занимаваше първо на корени и така...Иначе преди това бях с лореал ексел 10 светло ледено рус,който се получи леко оранжевеещ,тип карамелено,но ми харесва.Сега съм светъл карамел,още като се боядисвах боята придоби един такъв розовеещ нюанс...И от двете съм доволна.Последната дава много хубав блясък,за автентичност на цвета не мога да споделя,защото не бях с естествена коса.

# 10
  • Мнения: 37
Много съм доволна от боите на Лорел/професионални и за дом.употреба/. От няколко месеца се боядисвам с Пол Мичъл ,също са страхотни !

# 11
  • Около света и у нас!
  • Мнения: 96
Сладурки да ви питам дали сте срещали боите на Биопоинт и къде в София? Мн. ми я препоръчаха, а и лично съм виждала, че цветовете са й мн естествени. Става въпрос за кестеняво, но да не е с червеникави отенъци....  
На много места я търсих, но никъде я няма  Rolling Eyes Ще съм благодарна, ако някои я е мяркал   bouquet

# 12
  • Мнения: 5 140
аз от скоро ползвам MAIANDRA на KERASOIN, доволна съм много, взимам си я от Ремедиум

# 13
  • София
  • Мнения: 958
Месец преди началото на кошмарния косопад се боядисах за първи път с Pallete......Не считам, че само боята е причината, но определено допринесе много. Досега винаги с Елеа или с професионална боя от фризьорката съм се боядисвала безпроблемно.

Имам въпрос - понеже заради косопада ще отложа малко боядисването, но няма да мога дълго да издържа - безамонячните бои, които са по-щадящи боядисват ли белите коси или не?

# 14
  • Мнения: 62
ползвам лореал и съм довилна

Общи условия

Активация на акаунт