Студова алергия

  • 1 052
  • 8
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 884
Това е единствената алергия , която имам, но е много неприятно. Всеки път, когато се охлади тялото ми , носът ми теква! Cry Това става всяка сутрин като стана от топлото легло, като захладнее вечер и ми изстинат краката, зимата при всяко излизане ми тече носа, в момента, в който се стопля всичко спира! Много е досадно постоянно да стискам кърпичка и всички да ме питат дали съм настинала.
Някой има ли такъв проблем? Лекува ли се това?

# 1
  • Мнения: 3 777
Аз, но освен че ми теква носа ми заглъхват ушите и не мога да говоря и не чувам добре. Звучи смешно но е голям проблем, все ме карат да говоря по силно, а аз не чувам колко високо говоря, защото ушите ми са заглъхнали.

Нищо не са ми предписали.

Мъжът ми също има, няколко години е лекуван за синузит, резултата е нулев.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
При мен е само през зимата. И се изразява главно в подуване на пръстите. Никакви ръкавици не ме спасяват. И ме болят гадно и ставите. направо УжасТ.
Понякога когато ми е много студено ми побеляват пръстите, демек никаква кръвчица. Мама като ме видеше така само се вайкаше, приличала съм на смъртник.

# 3
  • Мнения: 1 910
  Wink
И аз, и аз съм така. Само, че слънчвата ми алергия я намирам за по-противна.  Rage

# 4
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Брей, за първи път чувам, че се нарича така...
Аз имам, духне ли вятър, или захладнее, носът ми потича - премятам носни кърпи, стискам, духам - гадост. Но тъй като имам синузит и носът ми е по принцип слабо място, мислех, че е от там... отделно ръцете и краката са ми ледени и зимата е ад...
За течащия нос спасение е шапката, шапка, която да ти покрива челото, но `айде зимата да носим, ама есен или пролет като не е студено , а само духат ветрове, не върви... Много е гадно...

# 5
  • ново
  • Мнения: 5 883
При мен е само през зимата. И се изразява главно в подуване на пръстите. Никакви ръкавици не ме спасяват. И ме болят гадно и ставите. направо УжасТ.
Понякога когато ми е много студено ми побеляват пръстите, демек никаква кръвчица. Мама като ме видеше така само се вайкаше, приличала съм на смъртник.
И при мен картината беше същата. Появи ми се когато бях в 7-ми клас, постъпих в болница и се започнаха опитите - най-различни антихистаминови лекарства, от които ефекта беше - НАПЪЛНЯВАНЕ. След това продължих само на Перитол табл. и алергията ми изчезна - дали от лекарствата или от пубертета така и никой не разбра?
Ужасно е неприятно това подуване на пръстите и сърбеж.
Дано алерголозите да ти помогнат.  bouquet

# 6
  • Мнения: 139
При мен е само през зимата. И се изразява главно в подуване на пръстите. Никакви ръкавици не ме спасяват. И ме болят гадно и ставите. направо УжасТ.
Понякога когато ми е много студено ми побеляват пръстите, демек никаква кръвчица. Мама като ме видеше така само се вайкаше, приличала съм на смъртник.
                                                                                                       Аз страдам от същия проблем, но от както преди 3 години спрях цигарите smile3530, пръстите спряха да се надуват и да ме болят.Другото което знам от един лекар мой приятел е,че влага в комбинация със студ вреди много затова ако няма кой да мие чиниите вместо вас  1dishesпрез зимата то използвайте гумени ръкавици.         

# 7
Привет Karen , относно твоят проблем има лек за него и то добър . Това може да се излекува . Лично аз се излекувах от това с помоща на продукта на "Herbalife" - Aloe gel . За повече подробности посети тук www.novstandart.com код 0075 или ми пиши на sv_pashov@abv.bg

# 8
  • Мнения: 3 777
А били ме светнал как точно Алое гела би помогнал на студова алергия?

И това е реклама, върви в раздела за правилата и прочети.

Общи условия

Активация на акаунт