Мелодията на сърцето - финал?

  • 42 974
  • 134
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Съжалявам, че пускам нова тема, но много се обърках докато разглеждах старите. Искам да попитам ако някой разбира турски и изобщо ако го е гледал целия филм, наистина ли последната серия е 75 (бб) в която Кенан умира, а Ламя се жени за Джамил. Направо ужасно...супер тъжно, как посвещава последната песен на детето си...  smile3518ако има следващ сезон ще е голямо успокоение, но ако наистина свършва така няма да гледам повече...

Последна редакция: сб, 01 авг 2009, 15:49 от aniulik

# 1
  • София
  • Мнения: 30 107
напиши го с ББ, че много момичета се сърдят като се издават последните серии на филмите цък на редактирай и готово  Peace

# 2
  • Мнения: 0
Аз не съм ги гледала, но от форума знам, че е точно така, както си мислиш. Ето защо аз спрях да го гледам още след 5-та серия.

# 3
  • Мнения: 0
По-добре да не знаем края на филма, няма да е интересно.

# 4
  • Мнения: 7 474
Аз чух, че има продължение и нещата не са такива каквито са Whistling

# 5
  • Мнения: 19
L e o дано да е така newsm53 аз се разрових доста в google, даже ползвах google translator да си превеждам от турски някви неща и май ще има още 15 серии...та това ме обнадежди! Не че си падам много по сериалите, но този наистина ми стана интересен, можеби защото турците имат сходен на нашия бит малко или много...

# 6
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Ето сайта на филма

http://www.dudaktankalbe.tv/

Епизодите са 75 и в сайта го пише.
На всички турски филми, на финалния епизод пише - FINAL.
Разбирам, че не ви харесва края, но финала си е финал и последващи епизоди няма, поне още не са измислени и заснети.
Може чрез сайта да пишете на създателите на продукцията, за да изразите недоволството си.

# 7
  • София
  • Мнения: 30 107
Цитат
Може чрез сайта да пишете на създателите на продукцията, за да изразите недоволството си.

това ми хареса  Joy Joy Joy

представете си заради БГ фенове да заснемат още 2-3 епизода  Wink

# 8
  • Мнения: 5
Цитат
Може чрез сайта да пишете на създателите на продукцията, за да изразите недоволството си.

това ми хареса  Joy Joy Joy

представете си заради БГ фенове да заснемат още 2-3 епизода  Wink
smile3532

# 9
# 10
# 11
  • Мнения: 19
Да, аз разглеждах сайта и гледах и последният епизод, на който си пише финал, но и 41-ви едпизод също е бил финален на първи сезон, доколкото разбрах. И ми се струва странно без да покажат някаква реакция на Ламя или Мелек като голяма или нещо каквото и да е... а не просто Ламя и Джамил как си лягат... Аз все пак ще се надявам, че ще има продължение, доколкото знам и 1001 нощ е бил разделен на няколко части (но не съм сигурна, защото не съм го гледала)...

# 12
  • Мнения: 5
ББ специално за авторката  Няма да бъде заснеман 3 сезон,според мен края е много логичен.В началото и аз много исках с Кенан са заедно,но в крайна сметка те нямат бъдеще не се познават-Ламия е влюбена в твореца Кенан,а не в човека.
Както самата тя беше писала в дневника си "Тои беше само глас за мен,най далечната звезда от всички " Това ако може да се нарече тяхното любов,може до известна степен децка от страна на Ламия и от страна на Кенан флирт той до онзи момент макар и преуспял го беше страх той е слабохарактерен,безотговорен ще се обедите в това след още серии когато кенан ще пропадне,а беше обещал на Мелек,че ще я пази и няма да я изостави никога какво става на края.Той дори не каза никога на Ламия до сега че я обича в лицето.
Джемил е единствения ,който доказа и ще доказва на Ламия че я обича истински
Филма не е за децката все поглъщаща любов,а за една голяма все прощаваща и истинска любов

# 13
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Филма нали е заснет по книгата... така че как то свършва книга така и филма.  Peace

# 14
  • Мнения: 5
Филма нали е заснет по книгата... така че как то свършва книга така и филма.  Peace

Книгата свършва така :
Кенан се самоубива,Ламия и Джемил се женят и живеят щасливо  Peace

Общи условия

Активация на акаунт