ab tronic

  • 1 090
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 680
Родих преди 1 месец, кърмя и съм много дебела. Имам ужасен целулет, но не смея да си помисля за строга диета(храня се разделно). Една приятелка ми даде уреда аб троник дето го рекламираха по телешоп да се го слагам само на кълките. Как мислите ще ми навреди ли по някакъв начин newsm78? Благодаря предварително. Hug

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Няма да ти навреди, обаче има смисъл да го ползваш редовно.  Аз забравям.  Blush
Надявам се при теб да даде добър резултат и също се надявам да си по-сериозна от мен.
Успех!

# 2
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз го ползвах докато кьрмех и не мисля, че може да навреди. За да има ефект трябва да се ползва редовно, всеки ден. В началото имах мускулна треска, но се свиква. Тькмо ме подсети да извадя джаджата и да се заема пак с мьрзеливото стягане на мускули. Голям мерак беше да го имам, а вече една година отлежава в шкафа. Embarassed  Embarassed  Embarassed Успех!

# 3
  • Мнения: 356
Тази джаджа си я купих 1 месец преди да забременея. След като родих се обадих във фирмата и попитах, да ли ползването на уреда може да има противопоказания по време на кърмене. Отговориха ми, че е по-добре да не се ползва и те не могат да поемат никаква отговорност ако се получи някакво нарушение.

Общи условия

Активация на акаунт