zdraveite,

  • 513
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Purvo se izviniavam za vuprosa-na niakoi moje dase stori tup no......iskam da znam pri rajdane sekcio kurveneto vednaga li zapo4va sled kato rodi6 i kakvo se pravi prez purvite 24 H v koito si v reanimacia i  leji6 nepodvijno? I vtoria mi vupros e vodite predi samotosekcioli ti gi spukvat da iztekat ili........

# 1
  • Мнения: 215
Водите мисля , че не ти ги спукват преди самото секцио .

# 2
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Здравей,Мая!Първият път раждах със секцио и сега също ще е планово.По първи въпрос-кървенето си започва след операцията.Ако всичко е наред /дай Боже!/ след 24 максимум48 часа те преместват от реанимация в стая с други родилки.
По втори въпрос-мен ме подготвиха т.е. клизма и обръсване,а водите явно  ги пукат след като сложат упойката.
Пожелавам всичко да мине успешно и едно хубамо и здраво бебче на финала!!!

# 3
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Здравей, адашке Laughing и добре дошла във Форума  bouquet
Започваш да кървиш веднага след секциото; в реанимацията си лежиш 24 часа, не можеш да ставаш и ти се следят жизнените показатели. Но не се притеснявай за леженето, защото /поне аз/ ще си в едно полу сънно състояние.
А за водите незнам, защото моите изтекоха преди това.

Надявам се да съм ти помогнала Simple Smile
Желая ти едно здраво, сладко бебче baby_neutral Praynig

# 4
  • София
  • Мнения: 377
Здравей и от мен Laughing

Мехура го пукнаха на операционната,по време на самата операция, докато си под упойка. Дори анестезиолога се избъзика с мен дали съм ги чула, как са изтекли водите Laughing Кървенето си започва веднага след операцията. В реанимацията си лежиш неподвижно, вливат ти системи в началото, с катетъра си, което си е супер - после след като ме изправиха, ми се щеше пак да имам катетър, ама...боли не боли търчиш до WC - то. А честичко се налага, защото трябва да пиеш много вода, а от това и много ти се пишка....

# 5
  • Мнения: 37
blagodaria na vsi4ki za orgovorite

# 6
  • Мнения: 7 803
да не отварям нова тема
някакви медикаменти след секциото взимат ли се в болницата
и как точно става принудителното отваряне на шийката

Общи условия

Активация на акаунт