Играта на вафла Морени

  • 33 391
  • 59
  •   1
Отговори
  • плевен
  • Мнения: 644
Видяхте ли че вече и вафла Морени има игра-изпращаш кода от вътрешната страна на опаковката и можеш да спечелиш.Само че сайта който е даден на вафлата www.moreni.bg не иска да се отвори,иска потребител и парола а няма откъде да се регистрираш.Ако искате тук можем да споделяме как върви играта,някой спечелил ли е нещо и тн.Успех!

# 1
  • Мнения: 930
 Thinking да, и при мене не става
ти откъде разбра за промоцията, от телевизията ли

# 2
  • плевен
  • Мнения: 644
Thinking да, и при мене не става
ти откъде разбра за промоцията, от телевизията ли

Не,не съм от телевизията,а съвсем случайно ги видях в Кауфланд.Много ми е интересно как ще се разбере дали печелиш,кога и тн Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 210
според мен още не са оправили сайта

# 4
  • Мнения: 41
Сега чувам за тази игра. Да, сайта не се отваря. Ще ви следя. А какво можеш да спечелиш?

# 5
  • плевен
  • Мнения: 644
Изпратих един код и цитирам смс-а получен от там:"Регистрирайте още 9 кода за да участвате в томбола за мобилен телефон Samsung E 2100.С всеки регистриран код можеш да спечелиш хендсфри или кутия Морени"Ама как ще разбереш,кога и тн нищо не знам

# 6
А какви са наградите?Играчки ли....?

# 7
  • у нас
  • Мнения: 5 710
и на мен не се отваря Rolling Eyes

# 8
  • плевен
  • Мнения: 644
Здравейте пак,бях писала имейл за тази прослувута вафла и вижте какво получих:"Здравейте,
 Радваме се, че се интересувате от играта на Морени. За съжаление www.moreni.bg e временно недостъпен поради технически причини, като се надяваме да възстановим достъпа възможно най-бързо. За ваша информация прикачаме листовка с информация и Общите правила на промоцията.
 
С Уважение"

Наградите са 500 хендсфрий Нокиа BH-14,700 кутии Морени Макс,300 мобилни телефона Samsung E2100

# 9
  • у нас
  • Мнения: 5 710
а къде може да видим прикачените правила? Може ли да ги копнеш тук?

# 10
# 11
  • у нас
  • Мнения: 5 710
  bouquet

# 12
  • плевен
  • Мнения: 644
Хайде сега да ядем вафли и да се надяваме че ще има спечелили и доволни.Ей и да споделяте дали печелите Gift

# 13
  • плевен
  • Мнения: 644
Сайтът вече работи   moreni.bg

# 14
  • Мнения: 76
да ама няма никакви печеливши ....

Общи условия

Активация на акаунт