Щурмът на двете зъбчета

  • 3 198
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 042
здравейте мами,
от няколко дни 2 зъбета напират да излязат и Съни се гърчи.
Имате ли някакви близки(може и далечни) впечатления от гелчетата за успокояване на сърбящите венци
Развалихме си и нощния сън  Sob , че и дневния Cry , иска  само при мама и не мога да изляза от стаята,  33uu  при баща си плаче като магаренце и не могат да се разберат двамката, което е необичайно- преди бяха като влюбени гълъбчета
  helpuu

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
dentinox.....пробва ли?

# 2
Chamomila 200C, от хомеопатичната аптека на Чаталджа.
Това не е мазило, а гарнулки, но страхотно успокояват. Поне три пъти на ден в най-кризисните дни, а после може и по веднъж. Няма опасност от предозиране.

# 3
  • Мнения: 3 042
Цитат на: Reza
dentinox.....пробва ли?

На вас помогна ли?
Нищо не съм пробвала още, исках да прочета вашите отзиви.
Педиатърката ми каза, че много-много не действали, ама като съм искала да си купя нещо за зъбките.

# 4
  • Мнения: 299
Ox и ние сме на същи хал 6 зъба наведнъж и вчера ми дигна 38 градуса. Дентинокса помага за 20 минути не повече. Аз давам еферлаган за болка и темперетура по съвет на лекарката. Пробвай с заледени гризалки. Моя също ходи като залепен за мен и пищи от баща си. Явно при такива ситуации само майката важи.  Докато не пробият зъбчетата няма кой знае какво да  се помогне. Съчувствам ви искрено.

# 5
# 6
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Павлина
здравейте мами,
от няколко дни 2 зъбета напират да излязат и Съни се гърчи.
Имате ли някакви близки(може и далечни) впечатления от гелчетата за успокояване на сърбящите венци
Развалихме си и нощния сън  Sob , че и дневния Cry , иска  само при мама и не мога да изляза от стаята,  33uu  при баща си плаче като магаренце и не могат да се разберат двамката, което е необичайно- преди бяха като влюбени гълъбчета
  helpuu


На нас ни помага Дентинокс и Калгел. Всичко обаче е индивидуално. На Александра й растат много бавно и мъчително зъбите. Има едва 6, а е на 1 г. и 3 м. Shocked

# 7
  • Мнения: 3 042
Нашите са първите! Долните резци- стандартните за първи зъбки. Нещо се кисели и сега даже прави едни акробатики в баща си.
Уф, малиии какво ме чакааа...още колко имат да излизат...

# 8
  • Мнения: 242
Има имааа докато станат 20. Гелчетата са Калгел и Денитотокс, но при нас ефекта 20мин и след това отново......

# 9
  • Мнения: 247
Ох, какви мъки бяха при нас!
Това, което донякъде ни спасяваше беше: перлите на Боарон - Хамомила и гел Дентинокс.
Успех!

# 10
  • Мнения: 3 042
Момичета, благодаря ви за отговорите.
Дано тази нощ да спим спокойно, вече веднъж ревна ама бързо го приспах.
Вече почвам да се чудя да не се пък стреснал нещо, уж не сме ходили на по-различни места, знае ли човек - тоя плач и желание за мамина близост.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 562
действително гелчетата са Dentinox и Calgel!и наистина действат около 20 мин!но пък като им премине действието можеш да намажеш повторно,поне със Dentinox-а!ако стане много силна болката нашата педиатърка каза че мога да и давам Panadol!може да се употребява максимум 3 дни поред!от други майчета чух че те давали Nurofen!предимството му било че можел да се дава 7 дни!при нас зъбчетата не бяха придружени с вдигане на температура,само един ден преди да избие всяко беше голям рев и аз и давах Panadol!те избиха през един ден!
пожелавам ви успех и дано не го боли много мъничето! Sad

# 12
  • Мнения: 5 500
Цитат на: bebche
Chamomila 200C, от хомеопатичната аптека на Чаталджа.
Това не е мазило, а гарнулки, но страхотно успокояват. Поне три пъти на ден в най-кризисните дни, а после може и по веднъж. Няма опасност от предозиране.



Хамомила не може да се изписва на всяко бебе за пробиване на зъбчетата, много пъти съм казвала че трябва задължителна консултация с хомеопат. Ако на вас и нас са помогнали няма гаранция, че ще помогне и на Съни.

# 13
  • Мнения: 3 927
Цитат на: AFRODDITA
Цитат на: bebche
Chamomila 200C, .



Хамомила не може да се изписва на всяко бебе за пробиване на зъбчетата, много пъти съм казвала че трябва задължителна консултация с хомеопат. Ако на вас и нас са помогнали няма гаранция, че ще помогне и на Съни.


а сега ти си права Simple Smile
макар че хамомилата е основно за зъбчета, не съм сигурна че трябва да е 200. това е много. по-добре да се дава по-ниска потенция, до 30. ти как мислиш?

# 14
  • Мнения: 76
Edin savet i ot men.

Ako imate posnati v Germania,pomolete da vi pratiat OSANIT.

Tova sa drajenza,homeopati4ni.Super sa.Pri silni bolki mogat da se davat pres 15 min.
Moiata dasteria vadi sabi,kato sa svetovno.Tia e na 10 meseza ,a ima ve4e 7 saba i v momenta probiva 8-ia.Tolkova sam dovolna ot Osanita.Niamame besanni nosti i prosto pomagat.

Общи условия

Активация на акаунт