Да се притеснявам ли?

  • 653
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Момичета, моята малка принцеса днес става на 2 седмици, а още не ни е паднало пъпчето. Има ли повод да се притеснявам? В болницата ни казаха, че е родена с малко по-дебела пъпна връв и затова трудно щяла да падне, но аз реших все пак да ви питам.
Иначе го почиствам със спирт и гледам, че все повече изсъхва, ама пусто все си мисля и се тревожа.

# 1
  • Мнения: 4 244
Не се притеснявай - щом всичко около раната е наред и пъпчето съхне, значи ще падне.
На моята щерка и го свалиха в кабинета при доктора на 21 ден чак

# 2
  • Мнения: 5 577
Не се тревожи, за 2 седмици е нормално да не е паднало, и при нас беше така.

100% знаеш, ама и аз да кажа - не го мокри  Wink

Успех

# 3
  • Мнения: 6 315
Не се притеснявай! Щом изсъхва и раничката е наред - няма място за притеснение!   bouquet

# 4
  • Мнения: 7 837
Не се притеснявай  Simple Smile
Пъп4ето на Самуил падна на 19-ия ден.

# 5
  • Мнения: 8 505
Спокойно.Продължавай да го почистваш със спирт и след някой друг ден ще падне.

# 6
  • Мнения: 637
Айде де, откога те чакам да се запритесняваш за нещо! hahaha

Майтап, да не се вържеш. Не е това повод да се притесняваш.   bouquet

И от 4 килограма бебе какво очакваш, тъничка пъпна връв!

# 7
  • Мнения: 4 068
Мели, не се шегувай с мен, че ще ти дърпам ушите. Wink
Аз уш не съм от най-притеснителнит, ама нещо почнах да се шашкам.
Свеки уж е тук да помага в такива ситуации, но на практика се оказа, че тя е три пъти по шашната от мен и се налага аз да я успокоявам.
Абе пълно шоу сме. Не ни е скучно.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 958
Мели, не се шегувай с мен, че ще ти дърпам ушите. Wink
Аз уш не съм от най-притеснителнит, ама нещо почнах да се шашкам.
Свеки уж е тук да помага в такива ситуации, но на практика се оказа, че тя е три пъти по шашната от мен и се налага аз да я успокоявам.
Абе пълно шоу сме. Не ни е скучно.
Имах същата ситуация с майка ми! То вместо да помага само шаш и паника всява  nuts

# 9
  • Мнения: 5 539
На Ева пъпчето и падна чак на 23-ия ден. Не се притеснявай, и вашето ще падне скоро Hug

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 840
Нашето пъпче също падна много късно, не помня кога точно, понеже след падането на пъпа остана едно като топченце и продължавах с мазането сигурно до 2-я месец, докато изсъхне напълно, дори на хирург ходихме. Казаха, че е от връзването/ тя беше с щипка/.
Сега пъпчето и е малко изкочило навън, пак ходихме на лекар и ни каза, че ще се прибере когато се стегнат коремните мускули, те нали малките децата са с едни коремчета . Остава ми да чакам.
Дано при вас падне по-скоро и без проблеми  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 520
Спокойно. Щом всичко е наред около пъпчето. На една от консултациите ни при лекарката се засякохме с детенце, на което му падна пъпа в кабинета и се оказа, че е на 45 дни. Това тогава ме шашна. Но ей го искало да стане доктор, явно. Simple Smile

И вашето ще падне. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт