Как затопляте пюрета и вода на морето?

  • 1 231
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Това е поредното нещо,което ме вълнува тези дни ooooh!
Термо кана нямам,не ми е била нужна досега и ми се струва безсмислено да купувам и да я ползвам само тези 5-6 дни... newsm78
Давайте идей,ако имате,че морето наближава Simple Smile
Моля ви Peace

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Вземи си бързоварче и някакъв съд.За това се сещам,а и това съм ползвала.Приятно ви моренце!  Wink

# 2
  • София
  • Мнения: 750
Взехме си един много малък газов котлон и пюретата на водна баня, а водата - в наша си тенджерка.
Приятно изкарване.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
На слънце или в тенджерка с гореща вода от чешмата.

# 4
  • Мнения: 2 609
Вземи си бързоварче и някакъв съд.За това се сещам,а и това съм ползвала.Приятно ви моренце!  Wink

Да,за бързоварче и аз си мислех thumbsup
Благодаря

На слънце или в тенджерка с гореща вода от чешмата.

Ммм,на слънце не бих рискувала да затоплям пюретата newsm78

# 5
  • Мнения: 410
А ако помоля да ми ги затоплят в микро вълнова на някой ресторант, стол?

# 6
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На водна баня. Топла вода-от кафемашината за шварцкафе (имаше такава)  Peace
Но иначе си носех бързоварче.

# 7
  • Мнения: 2 596
Ами, ти си писала, че нямаш, но аз си носех термоканата на морето и само с нея затоплях на водна баня.

# 8
  • Мнения: 18
термос с вряла вода, ако е преваренар разбъркваш млякото в шишето, а за затопляне-сипваш в купичка и стопляш пюрето

# 9
  • Мнения: 4 176
Носих термокана и термос. Ьатоплям сутрин и сипвам в термоса. Има за цял ден

# 10
  • София
  • Мнения: 2 298
Носехме си котлонче, вечер преваряваме водата и я наливаме в термос. С нея на следващия ден правим млякото и пълним шишето за водичка.
Носехме си и термокана, която ползвахме за гореща непреварена вода, която може да се използва за затопляне на пюрета. Аз дори в нея там си преварявах шишетата, защото нямаше как да си помъкнем микровълновата фурна със стерилизатора за нея. Но ние тази кана не я ползваме само на морето, а ежедневно - с вряла вода попарваме плодовете, от които приготвяме сокчетата, както и разни съдове и рендето, което ползваме. Използваме я, и когато трябва да се стопли зеленчуково пюре на водна баня (ако е било в хладилника, приготвено от предходната вечер, защото аз си ходя на работа). Но това с пюрето е най-много веднъж в седмицата, защото през уикенда ги приготвям преди хранене, а през работните дни яде предимно купешки, а тях не ги затопляме - баба й ги дава със със стайна температура. Такива ядяхме и на морето, та нямаше нужда да ги затопляме.
 

Общи условия

Активация на акаунт