менструация

  • 1 332
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Прави ми впечатление , в последно време - (вероятно преди просто не съм обръщала внимание ) , денят , в който ми започва менструалното течение от начало започва с тъмно кафяво зацапване и постепенно започва да се изтича менструалната кръв , днес от към 11 часа имма такова зацапване , по малко и менструална кръв , но до този момент не е започнало да се изтича . Така ли трябва да бъде попринцип или това е индивидуално , при вас как е ?

# 1
  • Мнения: 7 718
Мисля, че нямаш проблем.

# 2
  • Мнения: X
Здравей, аз също от няколко месеца имам подобно "явление".Няколко дни преди предполагаемата дата на М/2-3/ почва едно зацапване-петно малко-кафеникаво.Чак на 2-3 ден теква..Даже вече не знам кой ден да броя за първи на М.Някъде четох,че е деня, в който теква.Но и аз не мисля, че това е някакъв проблем!

# 3
И при мен се получава такова нещо и сякаш винаги в месец, през който съм пила някакви хапчета. В моя случай - предимно антибиотици (имам хроничен аднексит). Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: X
Пък при мене не-не съм пила хапчета..само фолиева киселина от 3 месеца, но и преди си е било така..но май сега е повече..не знам..А вие кой ден всъщност броите за първи на М?Защото сега стригтно меря температури и нанасям във ФФ-да

# 5
  • Мнения: 296
Да не е вгнездяване Laughing Ако спре и утре няма никой-прави тест Peace

# 6
  • Мнения: 294
Здравей, аз също от няколко месеца имам подобно "явление".Няколко дни преди предполагаемата дата на М/2-3/ почва едно зацапване-петно малко-кафеникаво.Чак на 2-3 ден теква..Даже вече не знам кой ден да броя за първи на М.Някъде четох,че е деня, в който теква.Но и аз не мисля, че това е някакъв проблем!
и при мен е точно така,за това и досега не съм си правила тест за бременност - винаги знам 2 дни по-рано, че ще ми дойде:(
и мойта лекарка ми каза да броя от деня в който потича наистина..

# 7
  • Мнения: 2 381
И аз имах съмнения, понеже този месец започна така както описваш, но докторите казват "първи ден на менструацията е първият ден от кървенето". Според мен броенето е много важно, защото ако има схема на приемане на лекарства всеки ден е от значение.

# 8
  • Мнения: 133
здравейте!И аз съм съгласна с Ники,че деня на кървенето е първи ден на менструацията.Искрено ти желая Злоби това да не менструация,а само зацапване при бременност.Но дори и да не е няма място за притенение,не си единствената!Успех и дано всичко е ок

# 9
  • Мнения: 390
Здравейте!При мен често се случва така.Ето този месец 3-4дни.Оваче имам дъщеря на 9години чиито живот започна с точно такова зацапване-1седмица.Така,че-нищо не се знае.Пази се,мила.Успех!!! newsm17

# 10
  • Мнения: 466
Според мен първия ден на менструацията е този , в който започва наистина да се изтича менструалната кръв . Така си мисля , т.к преди не съм обръщара внимание имам ли зацапване или не , но предполагам винаги си е било така . менструацията ми винаги е била с продължителност 5 дни , никога по дълга или по къса , но ако преброя за първи ден това зацапване менструацията ми ще се окаже 6 дни . За това смятам ,че трябва за първи ден да се счита денят на същинското потичане на менструалната кръв .

# 11
  • Мнения: 2 381
zlobi, какъв е проблема в 6 дневен цикъл?

# 12
  • Мнения: 3 092
 От два  месеца аз съм със същият проблем- ако това изобщо е проблем аз не мисля че е.А относно първият ден - аз го броя от дня, в които започва това течение, колкото и да е слабо.То се появява точно в деня, в които трябва да започне  М и до 10-ина часа се нормализира.
Не пия нищо друго освен фолиева киселина, но незнам тя да може да оказва такова влияние  newsm78 или всичко си има друго обяснение климат  , температурни влияния   Rolling Eyes..................о незнам ама съвсем се обърках #Crazy

# 13
  • Мнения: X
А вижте при мен какво стана този месец-на лентичката ми във ФФ - от 3 дена рязко се покачи температурата ми..?!Май работата отива на ановулаторен цикъл?!Какво мислите?

# 14
  • Мнения: 7 718
По време на М. не трябва да се взима впредвид температурата.
Имаш още много време, не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт