И аз да се оплача....

  • 587
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 452
Както бях писала в отговор на Мира преди няколко дни, исках да купя билети за детските концерти в Националния Център на Културата. Концертите са четири, започват през февруари 2006 и програмата бе изнесена на сайта им миналата седмица. Дотогава имаше програмата за тази година. Най-отгоре пише с големи букви - билетите струват еди колко си, обадете се на телефон еди кой си. Аз го направих, с кредитна карта в рътка, готова да купувам билети, но ми казват, че такива няма. Shocked Попитах как така; нали само от няколко дни е изнесена програмата, но ми обясниха, че подновявали картите на тези от предишната година и за останалите билети имало лист на чакащите. Ами добре, казвам, сложете ме в листа. Госпобжата ми9 казва - обадете се догодина, защото записването става през януари. Питам я къде го пише това, а тя ми казва успокойте се госпожо.  Close Казах и, че няма да се успокоя, а искам да разговарям с мениджър и тя ме свърза с някого. Поне този път бяха по-любезни, но отново ме увериха, че нямат билети, но ще проверят и ще ми дадат инфо до утре вечер. Ето го сайта:
http://www.nac-cna.ca/en/familyprogramming/kinderconcerts.html

Някъде да пише, че има лист на чакащите и че трябва да се запиша през януари? Поне аз не видях такъв! Ще ги действам до дупка, защото много ми писна и на мен от тези неуредици! Не бяха една, не бяха две, не бяха три. Вече не ми издържат нервите, повярвайте ми! Няма да коментирам останалите си проблеми, не им е тук мястото, но те са далеч по-сериозни.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Съ4увствам ти , Лаури4ка  Confused Кофти е да се биеШ с вятърни мелници  Thinking А заЩо трябва да купуваШ билетите  отсега Щом концертите са догодина,има опастност да свърШат ли? newsm78

# 2
Миленски, ами те точно това й рекли в общи линии. Май и там ще започнат със списъците още детето като е в родилният дом.

Лауричка, не се кахъри. Давай по-спокойно. Аз все това се мъча да си набия в главата. Половинката все повтара, че така по-дълго се живее

# 3
  • Мнения: 7 430
Я се успокои и им тегли една #Cussing out...дано догодина има билети и заведеш малката, където поискаш  smile3503

# 4
  • Мнения: 2 452
Съ4увствам ти , Лаури4ка  Confused Кофти е да се биеШ с вятърни мелници  Thinking А заЩо трябва да купуваШ билетите  отсега Щом концертите са догодина,има опастност да свърШат ли? newsm78

Билетите за ДОГОДИНА са изкупени! Те така се купуват, от началото на сезона (което е сега), но както се оказа, вече били свършили?! newsm78 Ще накарам съпругът ми да се обади, да видим на него какво ще кажат. Може да са "избирателни" и да не са ми одобрили акцента. #2gunfire

# 5
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Съ4увствам ти , Лаури4ка  Confused Кофти е да се биеШ с вятърни мелници  Thinking А заЩо трябва да купуваШ билетите  отсега Щом концертите са догодина,има опастност да свърШат ли? newsm78

Билетите за ДОГОДИНА са изкупени! Те така се купуват, от началото на сезона (което е сега), но както се оказа, вече били свършили?! newsm78 Ще накарам съпругът ми да се обади, да видим на него какво ще кажат. Може да са "избирателни" и да не са ми одобрили акцента. #2gunfire
Ай,стига бе  ooooh! Как така Ще са селективни на база акцент  #Crazy А те отговориха ли ви изобЩо? И след като в сайта пиШе ( дано вярно съм разбрала) ,4е билетите все оЩе се продават какви са тия списъци и 4акаЩи и не знам си какво ? #Cussing out

# 6
  • Мнения: 4 399
Ще накарам съпругът ми да се обади, да видим на него какво ще кажат. Може да са "избирателни" и да не са ми одобрили акцента. #2gunfire

О, да, това при всички случаи опитай. Аз така имах едни преживявания в САЩ когато се уверих че случайния избор се прави според националност... Нищо чудно и при вас да се получи. Дано да намериш билети! Ама много специални тия концерти дето билетите изкупени за след половин година... И тук има някакви дето се купуват билети за по 2-3 години напред, но аз ги съботирам защото това е срещу разбиранията ми. Какъвто и да е тоя концерт, не мога да си планирам времето за след 3 години. #Crazy

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
... Ама много специални тия концерти дето билетите изкупени за след половин година... И тук има някакви дето се купуват билети за по 2-3 години напред, но аз ги съботирам защото това е срещу разбиранията ми. Какъвто и да е тоя концерт, не мога да си планирам времето за след 3 години. #Crazy

Вер4е,обикновено така се процедира,но това си е 4иста проба спекулация. Един практи4ески пример: както някой от моми4етата знаят през Юли ходих да гледам U2 тук в Милано. ОЩе от миналата година на сайта им пиШеШе SOLD OUT. Какво се оказа: купихме си билети няколко дни,май беШе седмица преди концерта а и в самия ден непрекъснато пускаха в И бей билети и то на нормални цени. Thinking
Лаури4ка,гони ги до дупка Щом пиШе ,4е билети все оЩе се продават  #2gunfire

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Сьжалявам ,за проблемите ,които имаш.Дано вси4ко се оправи и най -ве4е не тези с билетите ами онези.....по сериозните  bouquet Sad  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт