Но приятелството си остава!

  • 1 923
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 278
- И днес - не, и утре - не, и вдругиден - не...
- Е, все някога ще трябва!
- Добре. Ще опитам. Затварям очи и почвам...
- Хайде да те видя!
- Прибираме се в България.
- А? Какво? Каза ли нещо?
- Прибираме се в България.
- Не чух добре?
- ПРИБИРАМЕ СЕ В БЪЛГАРИЯ
- Така ли? Нима?
- Да.
- И какво ще правиш сега? Нали не искаше и ти беше мръсно, невъзпитано, разбито, струваше ти се полицейска държава?
- Ами още така ми се струва.
- Тогава защо се връщаш?
- Заради Него. Заради новата работа, която му предложиха.
- Че то това е повече от хубаво. Не всеки може да посреща вечер вкъщи г-н Директора. Пък и как звучи само: "г-жа Директоршата"!
- Да, звучи.
- Тогава що ревеш?! Нали след трите години така и така щяхте да се върнете?
- Не знам.
- Как така не знаеш? А тоя палат там край София, за кого го строите?
- Не палат, а къща.
- Добре, де, къща. Къщичка. Къщенце. Аз друго те питам. Нали така и така щяхте да се върнете все някога?
- Да, ама още не съм готова.
- Хаха. Това ли била драмата на лирическия герой! Ще ме умориш от смях. Не била готова.
- Ми не съм. Още не мога да ги преглътна тия работи, дето ги изброи там по-нагоре. Пък и куп други подобни.
- Забавно момиче си ми ти. Я, успокой малко топката. Той ще те направи кмет на селото. Нали е най добрият PR?
- Най-добрият е.
- А ти ще направиш от това там най-европейското село. Нали си най-добрата?
- Най-добрата съм.
- Ето виждаш ли? Хайде сега легни да поспиш малко.
- Не ми се спи.
- Ти няма да спиш, само ще си починеш.
- Добре. Благодаря ти! Аз, разбира се, не знам дали си по-добрата половинка и докъде се простира шизоидната ти същност, но често пъти ми помагаш. Благодаря ти много!

# 1
  • Мнения: 4 244
Как не се сетих по рано че Деметра била шизофренна  Thinking
Я се стегни и спрятай пак торбетата, пък после ако щеш не ни посещавай smile3513
Няма да ни липсваш  smile3534
Няма да се сещаме нито за момент за тебе  newsm62 нито за дългите ти скучни и наставнически разкази и коментари  smile3507  hahaha
Хич няма да ни пука за 3 мускетари  newsm19 и ще си веем байряка и без тебе  bg


Сега майтапа настрана, ама на мен а предполагам и на останалите ще ни липсваш много. Няма да ни забравяш нали?  Hug

# 2
  • Мнения: 513
Ама чакай бе, от форума няма мърдане. Никой не ти гледа Ай Пи-то. Тук не пишат географски местоположения, тук пишат приятели!  Hug
Аз вярвам, че ТИ няма да ни забравиш.
Що се отнася до мъката, понякога е трудно и се налага да правим жертви за тези които обичаме. Когато тръгнах насам си мислех, че аз правя жертва, а сега виждам, че сама падам в капана си. Никой не вижда всички нишки на съдбата. Важното е да гледате напред и да сте живи и здрави всичките пет броя до един!

Аз лично не си взимам чао с теб, нито сбогом.. просто едно - Като се преместите да пишеш пак!  Hug Hug Hug

# 3
  • Мнения: 2 032
Ах, Пантелей-Пътник, пак пренасяне през граница значи те чака. Кога ще се местите? Няма да кажа "ще ни липсваш", защото ти като загърбваш Хърватско да не загърбваш форума пък. Щом сте решили, че балансът на плюсове и минуси сочи към Бълхария в този момент, значи промяната е за добро, нали. Стискаме палци всичко да стане с по-малко стресови ситуации.

# 4
  • Мнения: 1 278
Много смешно, Екатерино! ХАХА  Laughing
Е, ще трябва да те разочаровам, драга. Ще продължавам да си пиша тук   newsm65 Това за мен си е Форумът (с главно Ф, де). Тук и в Кърмаческия намерих много близки приятелки (без тебе  smile3534, ти си в дгрупата най-близки диванета smile3538).
Мдаа, какво роля играе Мрежата в живота ми. Аз казвала ли съм, че и с мъжо така се запознахме  newsm78

Ох нещо, не ми върви перото. Оная другата пак започна да се обажда. Чакай да я строя в две редици

Мира, хубава е работата, пък и мъжо е в Банката шеста година вече. Следващата стъпка така или иначе беше Вашингтон, което той не иска, а офисът тук ще го затворят след някоя и друга година. Освен това новата му позиция ще бъде директно senior. Време му е да сменя. Парите също са от значение. Загреб е от 50те най-скъпи градове на света, та ни идва малко нанагорно животът тук

# 5
  • Мнения: 4 244
Много смешно, Екатерино! ХАХА  Laughing
Е, ще трябва да те разочаровам, драга. Ще продължавам да си пиша тук   newsm65 Това за мен си е Форумът (с главно Ф, де). Тук и в Кърмаческия намерих много близки приятелки (без тебе  smile3534, ти си в дгрупата най-близки диванета smile3538).


Е, така те искам! Важното е че си схванала шегата Wink

# 6
  • Мнения: 1 278
Така е, Алиса. Именно балансът сочи това, а не аз като че ли  
На 1 октомври трябва да е на работа, така че до края на септември трябва да сме се пренесли. Другата или по-другата седмица ще ходим да търсим жилище, където да живеем, докато я довършим тая къща нашата

# 7
  • Italia
  • Мнения: 4 492
НеЩо и на мен ми секна перото  Embarassed Confused, но искам едно да ти кажа,4е много си те оби4ам независимо дали си в Загреб , София или Шан Хай ...  Hug  bouquet
Пък и МРЕЖАТА за кво са я опънали връз цялото земно кълбо Wink

# 8
  • Мнения: 4 399
Ти тази другата гледай да я задушиш сега!  Twisted EvilАз много трудно взимам решения, но принципът ми е взема ли ги веднъж, никога повече да не се обръщам назад и да не се питам какво би било ако...След като така сте го решили, значи това е най-доброто решение за момента. Пък за вбъдеще, никога не знаете накъде ще ви отвее вятъра.

А ти да запретваш ръкави и да правиш селото по европейски модел! Кое е селото, между другото? И след това да ни пишеш тука докъде си я докарала, то се знае че си оставаш сред нас! А пък аз като си дойда до БГ, ще намина на инспекция да видя европейското село.
На добър път!
 Hug

# 9
Моме Деметро, моме Деметро  Grinning
Не те знам тебе, но се поставих на твое място и хич не ми стана приятно.
Но където е главата, там е и шията, там са крайниците на семеството.
Давайте напред. Обещаваш уж да не ни забравиш - това ще го видим на рабора
Нека късмета е винаги с вас г-жо Директорша

(поне ще имаме пряк предавател от мястото на събитието като вземем да си дерем очите Wink Laughing)

# 10
  • Мнения: 2 381

Колко много искам да ви видя всички....

Лек път Деметра Simple Smile

# 11
  • Мнения: 7 430
Пожелавам ти късмет в Родината  Flowers Four Leaf Clover и само приятни емоции с тримата мускетари, както ги нарече Катето  Wink

# 12
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Деметра Hug.
  bouquet Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes.
МИлся ,4е е достать4но ясно Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 4 212
Леко местене и от мен. Важното е да сте щастливи, притяелите, истинските приятели си остават завинаги, където и да си. И децата ще растат в нова къща... Grinning. Знам, 4е ти е объркано, ама това са преломните монети в живота.
Успех  Peace  Heart Eyes  Hug

# 14
  • Мнения: 4 629
Дано местенето ви да е за добро   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт