Ел-карнитинът

  • 779
  • 7
  •   1
Отговори
Някой знае ли дали ел - карнитинът пречи при забременяването или по време на бременността? newsm39

Последна редакция: вт, 30 авг 2005, 11:37 от Megi_fbg

# 1
  • Мнения: 143
Нещо не разбирам за какво става на въпрос... Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 305
да ти кажа и аз го пиех и когато забременях го продължих защото четох че е добре да се приема от бременни,но го приемах 1-2 седмици и после го спрях.вчера разбрах че ще трябва да ми направят кюртаж -12 г.с. защото бебо не се развива както трябва,затова питай лекаря си ,но при мен не е бил виновник карнитина,така че спокоино и ти желая прекрасно бебче!

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
не, не пречи!

# 4
  • София
  • Мнения: 35 814
L-Karnitinin, е аминокиселина.Пила съм доста от него,за да отслабна.Преди 7-8 години.По 1 гр.на ден.Много време.
Да вметна че от 4 години се опитвам да забременея и не става.Всичко ми е наред.
Говорих преди година с една лекарка от програмата "Да отслабнем заедно"тя се изказа много остро за приема на аминокиселини.Накара ми се здраво.
Друг лекар,пак във връзка с Фет-бърнарите ми каза че не трябва да използвам аминок-ни- с него коментирах Л-Карнитина, Цистеина(за косата) и Аргинин и Орнитин(разт.хормон).
Други лекари, които са само терапевти са ми казвали ,че няма проблеми,да ги пия ако искам,това били аминок-ни.(т.е белтъчини)
Много съм разпитвала за аминок-те.Пила съм какво ли не.
За мен лично ме е страх вече да ги вземам.Но това е личен избор.

# 5
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
чудно как според лекари аминокиселините са вредни??
направо не мога да повярвам...
за фет бърнерите до някъде съм съгласна, защото много от тях съдържат ефедрин, кофеин и т.н.
ето малко информацияТУК

# 6
10х моми4ета, ценна инфирмация има6е в този сайт, а Вие как си потдържате талията по врме на бременността, като се има на предвид 4е и физи4еските тренировки требва да се намалят и химия да не взимаме.

# 7
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
за мен все още това е неосъществена мечта

Общи условия

Активация на акаунт