Синузит Помогнете ми!!

  • 2 780
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Помощ! Вече не знам какво да правя..
Става въпрос за баща ми. Ходи се вря из едни прахоляци да почиства, вдига пушилка, диша я и така няколко дена. Сега от 4 дена не може да диша, синузита му се активира. Ни навън, ни на вътре. Слага Виброцил и пие Геометрол от началото още, но няма НИКАКЪВ ефект ooooh! Мъчи се човечеца,не може да диша, не може дори да се наспи..
Ако знаете някой лек, моля ви кажете

# 1
  • Мнения: 1 250
Снимка правена ли е?
Защото знам, че трябва да се пие антибиотик, ако се види възпаление на снимката.

Всъщност какво е геометрол?

Ако човека е навит да си изгори кожата - намажи кожата на лицето - при синусите - с мед, сложи парчета вестник отгоре и върху вестника - притисках вълнени терличета останали от бебешко време. Няколко часа след това секрета се втечни и започнах да го преглъщам. Синузит нямам, но майка ми има, и тя действа по същия начин.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 154
Може да пробва инхалации с морска сол или хлебна сода без да маха водата от котлона да се завие с една хавлия и да вдишва колкото може повече през носа и да издишва през устата (много е гадно, но при мен определено имаше ефект най-вече морската сол), а след в двете ноздри се слага захаросан мед колкото грахово зърно и главата се дава силно назад за да може меда постепенно да се стича към носоглъдката - и това е много гадно, но се стои колкото се може повече. 

# 3
  • Мнения: 1 214
Естествено!Морска сол!Само товаще помогне от бабините илачи.
Затопляш в паничка на котлона изсипваш в хавлиена кесия(тривка) или каквото имаш под ръка и слагаш на синусите.Горещо,но да може да се търпи все пак.Хем приятничко ,хем отпуска  Laughing
Бързо оздравяване Praynig

# 4
  • Мнения: 1 586
Контрастните бани имат много добър ефект при синузит. Пълниш 2 съда - с ледена и гореща (колкото може да изтърпи баща ти) вода. Топва си челото и носа в горещата вода (синусите да са потопени, диша през носа) за 30 сек. после веднага прави същото потапяне за 1 минута в студената и така повтаря десетина пъти и 2-та съда. Може да доливаш гореща вода като поизстине предната. До половин час след процедурата почва да изтича гнойния секрет през носа и гърлото. Методът е използван с успех от наши близки за синузит, а съпругът ми е доволен и го ползва и при тежка хрема.
Успех!

# 5
  • Мнения: 1 077
Геломиртол - етерично масло, под формата на капсули. При мен - страхотен ефект, добри отзиви.

# 6
  • Мнения: 1 327
Естествено!Морска сол!Само товаще помогне от бабините илачи.
Затопляш в паничка на котлона изсипваш в хавлиена кесия(тривка) или каквото имаш под ръка и слагаш на синусите.Горещо,но да може да се търпи все пак.Хем приятничко ,хем отпуска Laughing

 newsm10 newsm10 да знаеш, че това е най-приятният начин да се прочистят синусите!!

Общи условия

Активация на акаунт