Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 6

  • 28 430
  • 457
  •   1
Отговори
  • Мнения: 529

Срокове и цени за доставка:

При пускане на поръчката ще ви потвърдят срок за доставка - 1 месец, но обикновенно той е около 2 седмици.

Цената за доставка зависи от цената на поръчката ви - за стоки на стойност до $75 цената за доставка е $27.99. Точните цифри можете да видите тук

Поръчката се обработва в рамките на 2-5 работни дни, след което ще получите писмо - Shipment Confirmation. Там те винаги пишат по какъв начин изпращат поръчката ви: Overseas (обикновенна поща) или UPS Air.

Мита.

Пратки  до 50 евро не се облагат с мито и ДДС.

Пратки от 50 до 150 евро  - не се облагат с мито и ДДС, обаче все пак трябва да се разходите до Митница, като предварително заплатите за цесия 12 лева. Там трябва да платите за попълване на митническа декларация (15 лева за 1 артикул и по 6 лв за всеки следващ), да изчакате на опашка за физически лица за да Ви освободят пратката. В тези 150 евро според митничаря не влиза цената на транспорта, обаче според UPS влиза.

За пратки над  150 евро  се дължи 12% мито, 20% ДДС. За обувките мито е 7%, също така ще ви начислят и антидъмпингово мито в размер на 16,5%, ако са произведени в Китай. Плюс ще имате горепосочените разходи за попълване на митническа  декларация и цесия.

Ако ВС ви изпрати пратката по UPS, ще се наложи да се разходите до Митницата, понеже UPS включва цената на транспорта в тези необлагаеми 50 евро. Ако изпрати по обикновена поща би трябвало да си спестите ходенето и нервите за пратки до 150 евро.

Кодове за намаления.

Много често кодовете важат само за територия на САЩ и Канада, обаче време от време може да се намери онзи код, който наистина ще ви намали цената. Един от многото сайтове за проверка е RetailMeNot или ги потърсете в Google по Victoria's Secret Coupon Codes. Внимание! Няма работещ код за безплатна доставка до България!

Размерите на VS:
Размери на дрехи

Размери на сутиени:
32B = 70Б    34B=75Б    36B=80Б    38B=85Б
32С = 70С    34С=75С    36С=80С    38С=85С и т.н.

Размери на обувки:
37 отговаря на 7, 38 на 8 и т.н.

Кратко упътване за пазаруването

Понеже в темата е забранено да се публикуват обяви, неуспешните си покупки можете да пуснете тук:

НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: vsecret

Предишните ни теми:
Тема 1 Тема 2 Тема 3 Тема 4 Тема 5 Тема 6

# 1
  • Мнения: 9 095
страхотно оформление  bouquet

аз поръчах това http://www2.victoriassecret.com/commerce/onlineProductDisplay.vs … ZZ&rfnbr=3462 с нетърпение чакам да дам отзиви

# 2
  • Мнения: 1 698
Хайде и аз да се запиша да следя темичката. Поръчах си половинки бански, надявам се да ми харесат като дойдат и да ми станат, най-важното. Laughing

# 3
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Аз да се похваля, че банският ми дойде. Много съм доволна. Ето това е: Определено ще пазарувам пак от Victoria's secret  Peace По-късно ще ви пусна реални снимчици.

# 4
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте момичета, някой  да прави поръчка и ако може да ме включи с нещо  Praynig .  Благодаря предварително   bouquet

# 5
  • Мнения: 529
За първи път има код за безплатна международна доставка за поръчки над 200 долара.
Използвайте код SP918625 , важи до 6 юли. Hug

# 6
  • Мнения: 16
За първи път има код за безплатна международна доставка за поръчки над 200 долара.
Използвайте код SP918625 , важи до 6 юли. Hug


на мен също ми изпратиха този код по е-мейла като го видях не можех да повярвам, веднага го проверих дали действа  smile3521 и веднага започнах да пълня кошницата  smile3508

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 00:48 от marinari

# 7
  • Мнения: 9 095
200$ няма ли да иде на митница newsm78

# 8
  • Мнения: 378
140 евро са 200 $

# 9
  • Мнения: 305
може да направим обща  поръчка,ако има желаещи Simple Smile

# 10
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
И аз съм за обща поръчка  Peace

Последна редакция: чт, 02 юли 2009, 10:08 от Calypso

# 11
  • Мнения: 9 095
момичета, ако искате аз така или иначе ще пускам поръчка, вече сме 2-3 желаещи, има още много свободно място до 200$ с тия намаления, така че ако някой иска да ми пише на лични да се уговорим, от Варна съм, но после мога да изпратя нещата с куриер Hug

# 12
  • Мнения: 529
200$ няма ли да иде на митница newsm78
Митнически курс: 1 долар = 1.41317 лева, не би трябвало. Обаче ако правиш общи поръчки по-добре предупреди всеки, че пратката може да се окаже на Митница и че ще трябва да поемат всички разходи, ако се случи това.

# 13
  • Мнения: 9 095
аз затова се зачудих дали не минава 150 евро, защото иначе нямат законови основания да ти искат мита и тн, поне това ми обясниха неколкократно в митницата във Варна- ако не минаваш границите които са установени, без значение с какво е пратено, защото от вас научавам че само пратките пратени с ЮПС отиват в митницата, нямат право да ме принуждават да попълвам декларации...за щастие обаче не съм се сблъсквала с това, а сега се сетих че най- голямата ми поръчка е била за 202$ Rolling Eyes

# 14
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Момичета може ли малко хелп  Praynig за номерацията . С ханш 96 см съм (пищничка съм си  Mr. Green) за банси S или M. Много ще съм благодарна ако някой ми помогне   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт