И от есента на ясла 3

  • 10 193
  • 198
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 140
Пускам нова тема, тъй като скоро наближава време за "колеж",а лятната ваканция е към своя край! Joy
Подготвяте ли се?  bouquet Grinning
Нека да им потръгне на дечковците по вода и да не боледуват много! newsm10

# 1
  • Мнения: 597
Моят Влади ходи август на сборна ясла,така че ако мога да кажа имаме тренинг за есента Wink

# 2
  • Мнения: 2 534
Да , да , да са ни живи и здрави дечковците ...
Още малко и пак на линия . Точно преди малко се чудех , сега като се съберат изведнъж пак толкова деца , дали ще има бум на някой вирус , и дали да я подсиля с витаминчета или нещо друго .

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И аз да се включа.
Днес заведох малката на ясла след 10-дневно прекъсване (имаше сополи и кашлица).
А тя, милата, е отвикнала!
Така плака, така силно ме прегръща - ей, направо ми се сви сърцето на юмрук!  Cry
Но се надявам, че бързо ще си припомни, още повече, че всеки ден минавахме покрай яслата, където играеха децата от нашата група и тя им махаше с ръчичка и на госпожите... Rolling Eyes
Ох...
Айде, успех на всички в яслата и никакво боледуване!  Wink

# 4
  • Мнения: 597
Аз давам на Владето мултисаностол и Герисан,а и витамин С,задължително всеки ден.
А вие какви витамини и имуностимулатори давате?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Аз давам на Владето мултисаностол и Герисан,а и витамин С,задължително всеки ден.
А вие какви витамини и имуностимулатори давате?

В момента й давам Мултивитамол на д-р Тайс - просто защото бяхме на антибиотик и вече ще изпием докрай шишето.
Витамин С всеки ден ще ми дойде скъпичко обаче.  Thinking
Чудя се за толкова хваления Цитросепт, ама и той е скъп, обаче ако наистина е толкова ефикасен, може и да го купя... newsm78

# 6
  • Мнения: 597
Ампули витамин С излизат мнооооогоооо скъпо,но аз давам детско витамин С,като бонбонки с вкус на ягода и струва 1.80 лева за 20 хапченца вътре-смучат се или се дъвчат.Една приятелка ме светна за тях и аз се родих направо,а Влади много ги обича.

# 7
  • Мнения: 811
Аз давам на Владето мултисаностол и Герисан,а и витамин С,задължително всеки ден.
А вие какви витамини и имуностимулатори давате?
Ама всеки ден? Независимо дали е болен или здрав?
Знам, че не е добре постоянно да се дават витамини. Само като се разклати - тогава вит. С

Дано леко да боледуват Praynig И аз се страхувам от есента. Кой знае колко вируса ще плъзнат  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 6 315
Подготвям се и да си призная треперя - дали ще го вземат в яслите, как ще се чувства, дали ще боледува  Cry. Много ми е притеснено.....

# 9
  • Мнения: 20
знаете ли колко дни се дава есберитокс

# 10
  • Мнения: 597
Ами аз както казах давам на Влади Мултисаностол-изпива си едното шише и тогава почива 10 дена и после пак,така и с витамин С-то.С имуностимулаторите също.
Не съм слушала педито си за това,защото по нейно мнение не трябва нищо да пие,но аз за себе си съм открила вярната формула!

# 11
  • София
  • Мнения: 15 198
знаете ли колко дни се дава есберитокс
valensche ,
Ето в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=41132.0
някои майки вече са ти отговорили. Всъщност това е твоята тема, която преместих, защото е по-подходящо да бъде във форума "Здравословни проблеми, здравна каса, здравеопазване". Следи я в другия форум за още отговори.  Grinning

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Привет мили маменца  55!
Ето ни отново тук при вас  Heart Eyes!
Бързам да Ви почерпя, за РД-то на моят син(26.08) , което ние пропуснахме, защото бяхме на   grinning039 . Баба му и дядо му са го празнували  Tada , а съвсем скоро и ние ще си му го честваме   cook
Изкарахме повече от страхотно на морето и   Nature Sunny  бе всеки ден с нас  Grinning.
Днес отиваме при ДжиПи-то за ваксина Полиомиелит(дано да имат  Praynig) и ако всчико е ОК, утре е на ясла  newsm63 дребчо!

Това е от нас.
Пожелавам успешен старт   Hands Thumbsup на всички ясленчета и никакви  Naughty болести. Късмет  Flowers Four Leaf Clover

# 13
  • Мнения: 6 315
Ей Шаниии! Честит рожден ден на порастналия Томи! Много здраве, весели игри и прекрасно детство! Да е все така сладък и усмихнат и само радост да ви носи!  Heart Eyes

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 14
  • Мнения: 811
Шани, да ти е живо и здраво момчето!!!
Да си спретнете шумен купон с много подаръци   bouquet  bouquet  bouquet

П.П. Разкажи за морето - хареса ли ти, как се държа малкия, пляцикахте ли го в басейна?

Общи условия

Активация на акаунт