Процедури при Гарабитов- резултати?

  • 1 975
  • 3
  •   1
Отговори
Пускам тематата тук, защото освен за здраве, става въпрос и за красота. Искам да попитам, някой ходил ли е при Гарабитов и имало ли е резултат. Става въпрос за сироп за отслабване, съчетан с йога. Лекува различни болести и отстранява белези, стрии и т.н . Това е сайта за повече информация- http://www.garabitov.bg/
Конкретно ме интересува, дали има видими резултати, а не дали сте се почуствали духовно по-добре след процедурите.

# 1
Сега видях, че за сиропа има няколко теми. Аз нямам нужд от отслабване, затова по-скоро ме интересува, дали някой е излекувал болест или козметичен проблем.

# 2
 Останах изумена от резултатите на 43 -год. мъж от Пловдив . Това ,обаче бе в първия момент ! Била съм във Варна при д-р Емилова.... Naughty !!!!!!!!!!! ........ужас ! в къщи да си на чай и ябълки ,ще имаш същия резултат  само ,че и ....спестени пари !
 Тогава все още нямах диабет . От гладуването там вдигнах захар . На всичко отгоре съм и здравен работник ! и ,като най-големия бунак седях 18 дни !
 За този сироп за който ми говорите ,мога само да си кажа мнението!  
 Аз също имам голяма нужда от отслабване , но в същото време - незная защо свързвам чая със сиропа. МОЖЕ ДА НЕ СЪМ ПРАВА! .... но и тук е само глад и сироп разтворен във 2-3 литра вода ! Как става захранването след това !?  newsm78 Няма ли йо йо ефект !?
 Честно казано в първия момент много се запалих , но после са позамислих май има нещо подобно между единия  и другия център. Що се отнася до йогата - всеки знае по нещичко , но всички знаем за контролирането и изчистването на дух и тяло . Моето решение е да намаля до минимум въглехидратите , да увелича зеленчуците ,а белтъчините да са разумно балансирани .
На висички от форума желая много здраве и успехи , а на решилите да идат при г-н Гарабитов в Пловдив да имат успех и после да го споделят с нас . newsm10

# 3
  • Мнения: 0
някой посетил ли етози център.имате ли представа за какви пари става въпрос newsm78

Общи условия

Активация на акаунт