луксозен хотел за почивка в планина

  • 3 519
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 932
Мами,здравейте,
Извинявайте предварително-признавам си,че не съм изчела много теми Embarassed
Но с мъжа ми спорим за почивката това лято.Със сигурност ще ходим в Балчик,но искаме да отидем и другаде.Аз настоявам за Sunset Resort в Поморие.Ходили сме там и много ми хареса.А на него му се ходи на планина.Знаете ли някой също толкова луксозен хотел с басейн?Ще вземем и децата с нас.Благодаря ви предварително за мненията.

# 1
  • Мнения: 534
Вчера се върнахме от Банско хотел Вихрен Палас ,страхотно беше нямам забележки има и детски кът  и детегледачка на твое раположение .Водата в басейна е винаги топла всеки ден сменят кърпите и чистят препоръчвам ти го с две ръце  Peace ето го и хотела разгледай го
http://www.vihrenpalace.com/index.php?pg=58

# 2
  • София
  • Мнения: 5 251


Дворецът във Велинград...
и още много други спа хотели   bouquet
На планините има много луксозни хотели  Hug

# 3
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
За Двореца и аз гласувам с две ръце......но само заради хубавия басейн....иначе самия хотел не е кой знае какво Peace

# 4
  • Мнения: 4 784
Още един глас за Двореца на Велинград.

# 5
  • Мнения: 932
Благодаря ви,момичета! HugНе съм ходила никъде-освен по морето и нямам представа какви хотели има и къде.

# 6
  • Мнения: 1 417
ЗА най-луксозен водят хотел Пирин в Сандански, но доколко е на планина newsm78 В момента някъде даже мернах, че имат и промоционлни пакети.

# 7
  • Мнения: 932
Благодаря ви! Но ние май пак към Сансет Резорт клоним.Ясно е,че с децата само басейните ще използваме,но гледката е страхотна-и атмосферата.Като че ли планинските хотели са подходящи само за зимния сезон...Ще помислим още малко.

# 8
  • Мнения: 4 784
Като че ли планинските хотели са подходящи само за зимния сезон...Ще помислим още малко.
Нищо подобно според мен. Поне басейните на Двореца са старохотни, още повече, че водата е топла, т.е. въобще не се притеснявам колко се кисне вътре малкия. Дори на море казано честно не ми се ходи толкова, колкото на Велинград. Миналата година на Велинград хванах повече тен за три дни, отколкото за една седмица на морето. Плюс това природа, вечер прохлада...Зависи все пак какво търсите.
А най - добре и на двете.

# 9
  • Мнения: 932
Вени,внесе смут в уж окончателото ми решение LaughingОсобено довода за топлата вода Grinning Hug

# 10
  • Мнения: 4 784
Така си е - с топла вода е чудесно, а и в детския басейн има водна пързалка. На 5 минути от хотела има стархотна детска площадка.

# 11
# 12
  • Мнения: 473
Хотел "Ястребец" също е много луксозен хотел и предлагат лятни програми за семейна почивка.

# 13
  • Мнения: 932
Препоръчаха ни "Катарино",така че събирам мнения за него.А "Ястребец" има ли външен басейн?

Общи условия

Активация на акаунт