Бебешки дневник

  • 6 471
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Имате ли идеи за бебешки дневник? Знам че в книжарниците има готови, но искам да си направя аз.

# 1
  • Мнения: 805
Какво имаш предвид под идеи?
Първа снимка, първа усмивка, първо зъбче, първа дума, първа крачка....
отпечатък от ръчичка, краче....кичур коса.

Аз например правя общ албум на двете ми деца, сравняващ ги като бебоци.

# 2
  • София
  • Мнения: 39 722
На Алекс не съм му купувала дневник.
Правя му. Започнах с бременността ми, 1-2 листа текст, няколко снимки.
След това пиша по някой и друг ред за всеки месец, най-интересното, слагам снимки.
Листата ги ламинирам, след това ще ги сложа в голяма папка.

Сега погледнах, пак наводнение от нови теми. Не е ли по-удачно да събереш всичките си въпроси и да ги зададеш в една тема? А има и тема за бързи въпроси и отговори.

# 3
  • Мнения: 2 013
Имам,даже два. Crazy
Единия е купен от книжарница.А другия си го направих аз,от една тетрадка и е много по-подробен. Wink
Вътре си пиша всичко свързано с растежа и развитието на дъщеря ми.Много ми е забавно и се надявам и на нея да и е така,когато един ден порастне и го прочете. Heart Eyes

# 4
  • София
  • Мнения: 39 722
А другия си го направих аз,от една тетрадка и е много по-подробен. Wink
Много ми е забавно и се надявам и на нея да и е така,когато един ден порастне и го прочете. Heart Eyes
И на мен ми е забавно, но напоследък все не намирам време за този дневник. Вкарвам голяма доза хумор в дневника. Да видим на Алекс дали ще му е смешно после като го чете Simple Smile

# 5
  • Мнения: 9 392
И ние имаме два.Единият е по-опростен,подарък от списание и пише само теглото и ръста през месеците,а другия от 50-60 страници-от книжарница.
Предполагам ще и много интересно,когато порасне,да прочете как се е развивала.

# 6
  • България
  • Мнения: 757
Това е чудесна идея.Наред с албумчетата да се драсва и по някой ред в собственоръчно създаден дневник е прекрасно Hug

# 7
  • Мнения: 9 973
има тема с  идеи за уплътняване на дневника,потърси я

# 8
  • Мнения: 1 131
И аз винаги съм искала децата ми да имат такъв,но не съм правила(от мързел може би Embarassed).Ще следя темата за идеи.

# 9
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
започнах да си водя дневник още след първата консултация, до годинката пишех в него редовно , а сега по рядко само най-важните неща нови думи пакости отделно си правя албум с незабравими снимки Wink

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Какво имаш в предвид под идеи newsm78
За себе си имам. Водя му дневник в РС-то, добавям и снимки и е доста сполучлив според мен Thinking

# 11
  • Мнения: 2 090
Oсвен бебешкия дневник от книжарницата,имам и един тефтер в който съм си записвала най-интересните неща от бебешкия период.А той вече прерастна в детски дневник,в който се записват интересни думички и изцепки Crazy.

Водя му дневник в РС-то, добавям и снимки и е доста сполучлив според мен Thinking
И такъв има сина ми Sunglasses.
Дъщеря ми засега има ''само'' един Mr. Green

# 12
  • Мнения: 382
Имам,даже два. Crazy
Единия е купен от книжарница.А другия си го направих аз,от една тетрадка и е много по-подробен. Wink
Вътре си пиша всичко свързано с растежа и развитието на дъщеря ми.Много ми е забавно и се надявам и на нея да и е така,когато един ден порастне и го прочете. Heart Eyes

Поздравления!  Simple SmileИ аз направих точно като теб!

# 13
  • Palma de Mallorca (Baleares)
  • Мнения: 155
Нашия дневник го води майка ми тя е по тази част постоянно записва нещо допълва кое кога е станало думички снимки и т.н.,между другото големия ми син е на 12 и сега като чете неговия си умира от смях и казва не не тва не може да съм бил аз  Laughing Laughing
хубаво е според мен а и от опит мога да кажа че се забравят с времето нещата така че най-добре е дневник,а как ще е направен на всеки според вкуса и фантазията

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Ето и две други подобни теми,на който ще му е полезно:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=269636.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387610.0

Общи условия

Активация на акаунт