алергии

  • 461
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 363
Момичета, сега съм бременна. Искам да кърмя бебето. Първото дете кърмих до 1 годинка и 8 месеца. След като спрях да го кърмя започнаха да се появяват алергични обривчета. Мисля че е към яйцата. Имам племенница с алергия към белтъка на кравето мляко. Искам да избегна евентуални алергични прояви при очакваното бебе. Трябва ли да се ограничавам през бременността и после при кърменето и да се подлагам на някакви диети за да няма алергии? Миналия път изумих да питам докторката, но при следващото посещение непременно, но съм в чуденка дотогава. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 9 481
Не, твоето хранене през бременността, не би се отразило на плода-после да, минават през кърмата и ако бебето прояви алергия, майката избягва консумацията на проблемните храни Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 072
моя приятелка през бременоста и докато кърмеше ядеше много мед и орехи и пиеше прясно мляко(супер алергизирзщи).детенцето после направи полиалергия към храни, та се чудеше как и къде да я лекува и постоянно да е на диета.може и да няма връзка, но знае ли човек

Общи условия

Активация на акаунт