Как да сваля снимки от апарат на компютъра

  • 10 069
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Здравейте,може би темата не е за тук за което се извинявам предварително.Може ли някой да ми обясни подробно как да сваля снимки от апарата на компа,че нещо не ми се получава.Благодаря  ви.

# 1
  • Перник
  • Мнения: 396
Имаш ли кабел

# 2
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Eдиният вариянт е с Юесби кабела на самия апарат, другия е да свалиш картата и да ползваш четец, така става още по лесно. Друг начин не се сещам. Вземи си прочети упътването.

# 3
  • Мнения: 114
Да имам юесби кабел от апарата,включвам го в апарата и компа и на нататък нещо бъркам.Ако може някой подробно да обясни как стават нещата с този кабел.Благодаря предварително.

# 4
  • Мнения: 212
Да имам юесби кабел от апарата,включвам го в апарата и компа и на нататък нещо бъркам.Ако може някой подробно да обясни как стават нещата с този кабел.Благодаря предварително.
А случайно има ли в кутийката на фотоапарата едно дискче?!
Ако няма не знам какъв ти е фотоапарата,иначе като включиш кабела в компа какво ти изкарва?!

# 5
  • Перник
  • Мнения: 396
Ами аз слагам кабела, и отивам на My computer. Най-отдолу, под хардиска - С, D, Е и под СД-то /при мен са 2 Е и F/ ми излиза апарата, като иконка, пише канон камера или нещо подобно беше. Ако и при теб става така, пиши и ще ти кажа по-нататък как става.

# 6
  • Мнения: 114
Ами аз слагам кабела, и отивам на My computer. Най-отдолу, под хардиска - С, D, Е и под СД-то /при мен са 2 Е и F/ ми излиза апарата, като иконка, пише канон камера или нещо подобно беше. Ако и при теб става така, пиши и ще ти кажа по-нататък как става.
]Влезнах и над хард диска са  С,Д Е и излиза апарата и пише канон.Апарата ми е канон

# 7
  • Мнения: 114
Става така както пишеш.ако имаш време да ми обясниш нататък  bouquet

# 8
  • Мнения: 24
И аз съм малко боса по темета ,но ще се опитам да ти помогна.Влизаш в иконката с фотоапарата,маркираш всичко,натискаш десния бутон на мишката и ти излиза изпрати до,избираш документи.После може да си ги преместиш в отделна папка.

# 9
  • Перник
  • Мнения: 396
Става така както пишеш.ако имаш време да ми обясниш нататък  bouquet

Апаратът трябва да е включен. На моето апартче снимките се свалят, когато на самото апаратче са в режим да се гледат направените снимки, а не в режим снимане. Отваряш иконката на апарата и ти излизат снимките. Щракаш веднъж на първата снимка, за да я маркираш и след това държиш бутона контрол /най-долния, в левия ъгъл/ и като го държиш непрекъснато, без да го пускаш, маркираш с мишката всички снимки, т.е. щракаш на всички снимки или само на тези, които искаш да свали. Но да не пускаш контрола. След като си маркирала снимките, върху някоя от маркираните, но не извън тях, натискаш десен бутон на мишката и избираш Copy. След това отиваш в папката, където искаш да ги сложиш. Най-често се слагат в My documents, която е на десктопа, в папката My pictures. След като си отворила My pictures, пак натискаш десен бутон на мишката и избираш Paste. И те се копират. По време на цялата процедура недей да изключваш апаратчето.
Ако не става, пак пиши Peace

# 10
  • Мнения: 114
Показва се само 1 снимка,др.не мога да ги отворя и да маркирам върху тях.Натискам контрол панел и нищо не става. newsm78

# 11
  • Перник
  • Мнения: 396
Да няма някава папка и да са там newsm78 А на апаратчето виждаш ли всичките снимки

# 12
  • Мнения: 114
предните снимки ми ги качиха и са в папка.А новите на апарата ги виждам всички.Да не би да трябва да се вкарат в същата папка.

# 13
  • Перник
  • Мнения: 396
Ами пробвай, ама не знам как да стане, като не ги виждаш, за да ги маркираш.

# 14
  • Мнения: 114
Момичета,успях благодаря на всички.

Общи условия

Активация на акаунт