Образователен център Руни

  • 1 253
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здравейте, предстои ми да запиша дъщеря ми  на курсове по БЕЛ и МАТ за 7 клас и попаднах на център Руни.
Молбата ми е ако някои има информация  и отзиви моля да пишете. Звънях на много школи като Регалия и Софриний има отзиви и то добри но пък сумите им са доста високи. Докато в център Руни са наполовина цените но пък нямам никаква информация за тях.
Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 258
Изчакай малко! До дни ще излязат резултатите от изпитите след 7 клас! До 10юли ще има първо класиране- тогава ела във форума за седмокласници и ще сме ти от полза! Ще видиш резултатите от подготовката на различните места!!! wavey

# 2
  • Мнения: 170
Мерси за отговора но за съжаление не мога да чакам толкова защото няма да има места вече в групата.

# 3
  • Мнения: 3 197
Мерси за отговора но за съжаление не мога да чакам толкова защото няма да има места вече в групата.

Доста търсена е станала школата май. Аз преди две години записах там дъщеря ми през януари - имаше възможност.
Знам, че математиците им са много добри.
Не искам да давам мнение за БЕЛ, защото те готвиха дъщеря ми за съчинение-разсъждение, не за тест.
Имай предвид, че не е важна школата, а амбициите на детето и колко труд ще положи.
Школите са, за да кажат кое как става и всички си имат добри преподаватели в тези конкурентни времена.

Успех!

Общи условия

Активация на акаунт