Юни отминава, Юли наближава, надеждата остава... /29.06-05.07.09г./

  • 8 511
  • 271
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, мили, момичета! Hug



Понеже още никой не е пусна тема, реших да го направя Flutter

Надявам се тази седмица да е пълна с хубави новини! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Аз имам нужда от стиснати палци от утре нататък да не ме посети лелката Flutter

# 1
  • София
  • Мнения: 1 220
Пу, първа  Hug
Жаки, благодарско за прекрасната темичка да ни се напълни с много положителни тестове.
Успешна седмица момичета  Hug Heart Eyes

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Добро утро!

Жаки, за малко ме изпревари с темата Grinning!

Желая хубава седмица на всички. Положителни тестове, спукани фоликули, успешен лов и приятни преживявания от всякакъв вид за всички  Hug!

# 3
  • Видин
  • Мнения: 961
Честит Петровден на всички  имеинници!

                          

                                  Ivap, Toche,  Hug

# 4
  • Мнения: 746
    Добро утро
Жаки ,благодаря за темичката Hug Hug Hug от мен имаш много  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Успешена седмица на всички и чакам много положителни тестчета Peace Hug Peace Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 5 653
Аз се въртя и се чудя ,защо старата заключена,нова тема няма ,но явно съм хванала процеса на създаване на нова тема.
Честит празник на тези ,които имат повод да празнуват,много щастие,сбъднати мечти и здраве.

# 6
  • Мнения: 196
Хоп и аз на първа страница  Hug
 Благодаря за темичката Жаки, ха дано е на късмет Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed
Честит имен ден на всички именници - здраве, щастие и сбъднати мечти
 Пожелавам най- успешната седмица на всички, който каквото чака да си го получи   love001

 Hug Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 247

Така и спокойно да пиша сега  Crazy
Какво ли не прави човек, за да успее да хване първа страница  Crazy
Момичета мерси за подкрепата  Hug

Миле : Искам .. искам... всичко искам  Crazy И среща искам  Party
♥~Жаклин~♥ : Мерси за темичката и стискаме палци  Heart Eyes

Честит имен ден на всички именници - с пожелание за много здраве и щастие и успехи   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 406
Добро утро!
Честит Петровден!  bouquet
Жаки,супер темичка,няма да пускам палците,защото ти заслужаваш да получиш своята малка принцеса и искренно вярвам,че след няколко месеца ще се появи Praynig Hug
Успешна,слънчева и весела седмица на всички! Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 1 755
Запис и от мен. Жаки, мерси за темичката и разбира се, стискам палци!
.◦♥Toche♥◦. добре завърнала се, как изкара?
Честит имен ден на всички именници  bouquet
Успешна седмица на всички!

# 10
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 307
Добро утро! Страхотна да ни е седмичката!

Желая ви морско настроение, шум от рапани в ушите, пясък между пръстите!




Жаки, моля се за теб, сладурано ненагледна!

# 11
  • Мнения: 93
Здравейте мацки,къде сте се покрили повечето -я всички на линия веднага Grinning
Аз имам да ви казвам нещичко-на 26,06 очаквах да ми дойде ноо още няма нищо и току що си взех тест но пък шефа ми дойде и не мога да го направя сега стистете палците ,при първа възможност ще го направя и ще докладвам.

# 12
  • Мнения: 629
Добро утро и от мен Simple Smile

Жаки, чудесна темичка. Стискам ти палци!!!

Миле, както винаги си се погрижила за доброто настроение! Страшна си  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

malkata mama, стискам всички възможни палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 13
  • Мнения: 329
Стиснати палчета за всички нечакащи, в това число и аз самата!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 220
Честито и от мен на именниците днес, да са живи и здрави   bouquet
Ей, момичета ама много ми липсвахте имаше две три мадами дето много ги мислех  newsm78.
Ама, то така е с форума, като краста е няма отърване и с нет и без нет.... Hug
bibi76 Hug, много хубаво изкарахме, втори меден медец с мъжо  Blush. Насладих се добре на почивката, а и качих малко килца  Blush, сега ще ги борим да ги свалим  Laughing. То няма пълно щастие  Laughing.
Разказвай и ти как изкара  Hug

Видях че има доста положителни тестове от миналата седмична - пожелавам на новите бремелинки лека и безоблачна бременност. Дано тази седмица имаме още повече късмет  Hug
Да поздравя и двете мами с принцесите, виждам че са черпили. Много щастие и късмет на сладураните и на всички покрай тях  Hug
Mileto, rali_bt , mausbeni, bibi76 , rainy, ivap ,Жаки, bmanolova,  mimaa и всички други момичета  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт