добра занималня до 32 СОУ

  • 3 732
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
от тази година няма да има занималня към училището, а не може да се прибира сама, все още. Има ли доволни от занималните в близост до училището, трябва да я взимат от училището и да я връщат когато е втора смяна. Единствената занималня, която знам в района е Медиа, има ли доволни от нея.

# 1
  • Мнения: 0
Чух за една до 18 СОУ на Пиротска ,казва се Клъц .Една приятелка я похвали

# 2
  • Мнения: 2 264
Моят син посещава учебен център "Космос" - на "Дондуков" и "Будапеща" - вземат ги с микробусче от 32-ро. Чувства се добре там. Има допълнителни часове по английски два пъти седмично , а през втория срок на уч. 2008-2009 г. и по руски - веднъж седмично.

# 3
  • България, София
  • Мнения: 638
от тази година няма да има занималня към училището, а не може да се прибира сама, все още. Има ли доволни от занималните в близост до училището, трябва да я взимат от училището и да я връщат когато е втора смяна. Единствената занималня, която знам в района е Медиа, има ли доволни от нея.
Кой клас ще бъде детето?
Миналата година дъщеря ми беше 3-клас и направиха частна занималня в у-щето, срещу 70 лв./месец.

# 4
  • Мнения: 984
Ще бъде трети клас и госпожата, която беше в занималнята, каза, че няма да има частна занималня в училището, остава само в първи клас- държавната. Училището няма да дава места за платена занималня. Дано да размислят, но искам да събера информация, за да мога есента да съм подготвена за всякакви изненади.

# 5
  • Мнения: 228
Както каза pep_si в Учебен център Космос имат занималня и имат деца от 32 СОУ. Имат организиран транспорт с микробусче. http://cosmos-edu.org/index.php?page=187

Общи условия

Активация на акаунт