детето ми не иска да пие

  • 1 473
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
незнам дали е правилно да пиша като отделна тема това,синът ми е на годинка и половина и не иска да пие от сламка или чашка с накрайник какви ли не съм пробвала било варианти било различни фирми но категорично отказва малкия Hug ако е само от чашка пие без проблем и колебание даже като види чашката и сам си идва-незнам какво да го правя моля дайте съвет вашоте дечица кога започнаха да пият от сламка или от такива чашки и как успяхте да ги научите Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 2 447
След като си пие от обикновена чашка,защо ти е да го учиш на такава с накрайник?
Моят син започна да пие от шипе със сламка,някъде около 9месец...със сламката се научи да пие,като му бях взела един сок от тези в малките кутийки със сламка.Дадох му сламката в устата и стиснах леко кутийката...
Иначе,може да побваш дали ще пие от тези минералните шишета,дето са с биберон отгоре..

# 2
  • Мнения: 1 763
Моят син доскоро беше същият. Може да пие от всички видове чаши и накрайници, но не иска, търси си шишето с биберона. Преди няколко дена реших въпроса кардинално- навън спрях да изнасям шише с биберон и пие от каквото има. Сега пие водата само от чаша с мек накрайник на Авент.

# 3
  • Мнения: 566
щом пие от обикновенна чаша невиждам смисъл да го връщаш "назад" и да го учиш от сламка или накрайник,все пак те са преходни. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 734
Носи  малко шише от минерална вода и малка пластмасова чашка.Наливаш му по малко в чашката и му даваш да пие.Остатъка изливаш.
Пробвай го да пие направо от обикновено шише.По всяка вероятност ще се справи,щом си пие с желание от чашата.

# 5
  • Мнения: 1 488
И къде ти е проблема?????? На година и половина пие от нормална чаша. Вече е голям,защо му предлагаш чаши за бебета с накраиници и сламки?

# 6
  • Мнения: 27
благодаря че веднага се отзовахте найстина се успокоих значи съм по вярния път още веднъж многооо благодаря newsm17

# 7
  • Мнения: 44
Няма нищо, нека си пие от чаша

# 8
  • Мнения: 781
Разбира се, че си по вярния път Peace
Сина ми пие и от сламка и от чаша с накрайник, но аз не виждам смисъл вече да предлагам течности от тях. Също като твоето детенце се радва много като пие от обикновена чаша и в къщи предлагам вода само така вече.
Прескочете ги Peace

# 9
  • Мнения: 5 955
ако пие от чашка не го насилвай,той сам да прояви желание,за сламка а накрайник за какво му е?

# 10
  • София
  • Мнения: 39 722
И аз съм на мнение, че щом детето ти пие от обикновена чаша, няма абсолютно никаква нужда да го приучваш на чаша с накрайник. А за пиене от сламка има време. Нека порасне малко, после цял живот ще си пие коктейлите така Simple Smile

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Нека си пие от обикновенната чаша,какво по-хубаво от това.

Моят син изобщо никога не съм го учила да пие от сламка или накрайник.Може да пие от чаша,но си тъси шишето с биберона Tired

# 12
  • България
  • Мнения: 757
Ти трябва да ни се похвалиш,а не да се притесняваш Peace

# 13
  • Мнения: 2 005
Аз не виждам проблем.Дъщеря ми винаги,и до сега,е предпочитала да пие от обикновенна чаша.Давай му.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 185
Накрайника е преход към обикновената чаша, и детето ти е прескочило тази част! Моят син започна да пие с накрайник на 1.3Г, а със сламка на 1.4!

Общи условия

Активация на акаунт