Случвало ли ви се е..

  • 1 241
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
Момичета откакто започнахме опити за бебе предменструалните синдроми ми започват все по-рано.Този месец 15 дни преди датата за М.Гърдите ми стават огромни,подути,напрегнати и адски ме болят.Остри болки ме пронизват в корема.Кръста ме боли и ми е доста отпаднало.В един момент имам чувството,че цял месец съм в цикъл.Ужасно е!И това е от няколко месеца,но този е направо трагичен.Моля ви,ако ви се е случвало или имате идея защо се получава така-пишете,пък аз другата седмица ще ходя на лекар.  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 417
Здравей, а ти следиш ли овулация по някакъв начин, защото това може да са симптоми на болезнена О...
Колко ти е дълъг цикъла, и ако следиш О на кой ден долу горе е?

# 2
  • Мнения: 44
Този месец започнах да си следя овулацията,но не съм сигурна кога точно е понеже тестовите черти бяха много съмнителни.Решила съм другия месец да се заредя с други тестове за овулация.А и овуто е 24ч а не две седмици.Една приятелка ми каза да си направя тест,но е рано още.

# 3
  • Мнения: 9 390
Кога по принцип трябва да ти дойде?

# 4
  • Мнения: 44
На 29-ти в понеделник,но като съм всеки месец така и си мисля,че може да е заради бебеправенето  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 334
Това са нормални усещания за след овулация.Не виждам причина за притеснение.При мен се редуват месеци на пълен набор от ПМС и месеци,в които не чувствам нищо.Но наистина трябва да е сигурно,че настъпва О.А това само ехограф може да го докаже Peace

# 6
  • Мнения: 44
Аз не, се притеснявам,но ми е дискомфортно доста дълго време и исках да питам и вас  Simple Smile Благодаря ви  Peace

# 7
  • Мнения: 914
Случвало ми се  е, но според мен е защото постоянно следя за някакви симптоми - за овулация, за бременност и почвам да обръщам повече внимание на болките в гърдите, корема и т.н. С две думи като, че ли е на психична основа Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 28 юни 2009, 23:49 от zozinia

# 8
  • Мнения: 568
И при мен така се получи като започнахме да бебеправим. Още повече след като се информирах какви са симптомите за ранна бременност, започнах да се вглеждам много и да ми правят впечатление неща, на които преди изобщо не съм обръщала внимание... Няма повод за притеснение! Както е казала zozinia - на психична основа е. Ще ти "мине" като забременееш  Flutter

# 9
  • Мнения: 145
Аз имам .... как да го кажа, по-ясно изразена овулация.
Усещам тежест в корема ниско, като леки менструални болки, и напрежение в гърдите / и ЦС разбира се/. Засичала съм 5 месеца с тестове. след като спра да усещам всичко изброено по-горе и тестовете вече си показваха, че Ов е минала.

# 10
  • Мнения: 44
Ще ти "мине" като забременееш  Flutter
[/quote]
Само дано е по-скоро,че моята половинка нещо се изнервя,че не става и само се караме.Като,че ли съм му виновна аз   Cry

# 11
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Нормално е..и при го имаше мисля, че е по скоро психически ефект от взиране ..всеки месец, от очакването и тревогите.
Пробвай да не мислиш за резултата и ще се подобри.
Принципно психиката влия е на хормоните така, че всяко нещо рано или късно става с физически прояви.

# 12
Може ли и аз да споделя. Откакто бебеправим МЦ ми се промени. Първия  ден ме болят яйчниците, а до сега ми беше без болки. Най-странното е, че последния месец не сме бебеправили, понеже пих лекарства и последното МЦ ми беше безболезнено. Някой има ли идея на какво се дължи това?

# 13
  • Мнения: 479
Цикълът е съвсем нормално да се променя - продължителност, интервал, болки, предменструален синдром, симптоми по време на овулация - всичко може да се промени.
Причините, (когато липсва някакво заболяване или прием на медикаменти) може да са:
стрес, напрегнатост, нервност (напр. изпити, сесия и т.н.)
промяна в климата
пътуване, почивка
промяна в "режима" на секс - по-често, по-рядко
след раждане
и мн. други

# 14
  • Мнения: 211
Да, честно казано, наблюдавам нещо такова. Повече от седмица дори преди да ми дойде, се почва ooooh! Като преди това беше не по-рано от 3-4 дни напред. А освен всичко останало, както си ми беше около 28-дневен, цикълът ми изведнъж от самосебе си стана над 30-31-2-дневен. Естествено първите няколко месеца с това 2-3 дневно закъснение все се надявах, но после като свикнах.. Tired Сега не ми ли закъснее поне седмица, не се надявам.

... Из "Закона за Всеобщата Гадост" Laughing

Общи условия

Активация на акаунт