Здравейте,
надявам се тук да открия някой,който се е сблъсквал с този проблем,тъй като имам нужда от информация и съвет.И така,преди три месеца родих(нормално) и според мен без особени усложнения,но около месец и половина по-късно забелязах нещо подобно на отекла тъкан на входа на влагалището си.Отидох при гинеколожката си,която каза,че проблемът не е гинекологичен,а имам киста на уретрата и ме препрати при уролог.Той ми постави диагноза цистоцеле,като ми обясни,че това е нещо като херния на уретрата(смъкване на пикочния мехур и отпускане на стената към влагалището),но това обикновено засягало мн.възрастни жени(аз съм на 31) или в редки случаи при много тежко раждане или неправилно направена епизиотомия(аз имам).Единственото решение според него е операция,но тя не давала гаранции и можело да има рецидив или усложнения.Освен това ми препоръча да изчакам няколко месеца,защото не трябвало да се оперирам толкова скоро след раждане.Да,обаче мен ме боли, а и това тотално срина интимния ми живот.Все пак,след една проблемна бременност и почти година въздържание,всеки има своите потребности,и въпреки че мъжът ми проявява разбиране,аз се тормозя и вече се чувствам като дефектна Cry.Не знам какво да правя,не мога да открия съществена информация по въпроса и това ме подлудява  #Crazy.Ако някой е имал този проблем и го е разрешил успешно,ще бъда безкрайно благодарна ако ми пише..