Въпрос относно менструацията

  • 951
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте,

имам въпрос:  закъснява ми цикълът с 5 дни и искам да си направя тест за бременност, но преди седмица получих бъбречна криза и бях на много лекарства и в момента все още съм, дори в близкия месец ще съм... А тази седмица ме заболя гърло и се върна цистит и отново съм на антибиотик - Аксеф... Та, тестът може ли да ми отчете правилно при положение, че съм вземала толкова лекарства? И също така, възможно ли е от всички тези лекарства да не се появява менструация и да се е получил дисбаланс. Моите лекари нищо не са ми казвали за нарушение на месецния цикъл, или по-точно някакви нарушения. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 923
Мисля че теста трябва да ти покаже точен резултат, възможно е леко да се промени цикъла след толкова много лекарства.
Ако бебеправите обаче е било редно да предупредиш лекуващият ти лекар да внимава какви лекарства ти изписва.

# 2
  • Мнения: 27 524
Много малко и специфични лекарства могат да повлияят на теста. А и тестът не е скъп, вземи си направи за всеки случай, за да внимаваш, ако се наложи и с лекарствата.

# 3
  • Мнения: 1 167
Три теста показателен е хормона. Тези лекарства трябва да пише дали влияят върху резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт