Кошмарен опит за море

  • 4 057
  • 48
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте. Искам да споделя какъв кошмар ни се случи онзи ден. Решихме да отидем на море. Имам две момчета на 1г и 3м. Стигнахме там, настанихме се, цял ден бяха спокойни, следобед малко по-трудно заспаха, но заспаха. И като дойде вечерта време за лягане... е няма такъв рев. От 20.00 до 24.00 часа реваха и двамата на почивки. Единият спре, другият почне. Не искат да спят, а изморени, нервни... ужас някакъв.  ooooh! Дигнаха хотела на главите си. Няколко пъти идваха хора да ни правят забележка, че не могат да спят от нас. Накрая не ми издържаха нервите, събрахме багажа и в 1.00 часа през нощта си тръгнахме. Бях карала цяла сутрин, не бях спала и после карах цяла нощ наобратно. Как не заспах на волана не знам. Та това ни беше морето тази година.  Cry
Искам да ви попитам този проблем със смяната на обстановката до каква възраст е горе долу? Поне да знам следващият път кога мога да ги заведа спокойно, да не си правим пак такива експерименти.

# 1
  • Cофия
  • Мнения: 1 211
странно  Thinking
за пръв път ли спят на място различно от дома ви?

# 2
  • Мнения: 779
на мен ми се е случвало ..малката ми рева от 9 до 1 през нощта ей така по същия начин веднъж(без никаква основателна причина )като отидохме за първи път с нея ,с преспиване на друго място.Бях станала луда,даже си спомням ,че си бях казала,че ще викам бърза помощ ако не се успокои  до 1.
Понякога се случва да се превъзбудят сигурно незнам ,смяна на обстановката и т  н ,но на другия ден нещата се оправят и мисля,че не трябваше да си тръгваш.Може би си се притеснила ужасно всъщност (то естествено  в такава ситуация),но все пак мисля ,че на другия ден всичко щеше да е наред,ако са здрави децата и още повече на море и пясък ,щеше да им супер забавно..
нищо..има време пак ще отидете.. Peace

# 3
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Случи ни се първият път / и последен де, засега Wink/, когато отидохме на море с щерката. Тя беше на 3 години и първата вечер доста си поплака, че иска да си спи вкъщи Confused. На втората вечер - по-малко рев, на третият ден вече не искаше да си тръгва Laughing...

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
Случи ми се февруари месец с малкия. Такъв рев нямаше просто. Бяхме на Павел баня и освен нас и приятелите ни имаше само още 1 стая с други гости. Е да, ама те бяха точно до нашта стая. Цяла вечер не са мигнали, но не са ни правили забележка. Само сутринта бяха питали хазяите да не сме оставили бебето само  Shocked Shocked Shocked
Обаче няма какво да се направи, вторият ден беше вече по-добре. От тогава не ми е правил друго такова изпълнение.
Да кажа само, че не му е било първо спане извън вкъщи, а и си носим и неговата кошарка.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Когато беше малка на 1г и няколко м. само първата вечер рева много и иска да се прибираме в къщи ooooh!,но после така й хареса морето че сама си бягаше към морето да влиза ,не иска да излиза от водата и не искаше накрая да си тръгваме от морето и рев за морето този път  Joy
Според мен не е трябвало да тръгваш посред нощ.Все пак си с малки деца и ако са хора=ще ти взязат в положението...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 522
трябваше да изчакаш още 1 ден/вечер за да свикнат с обстановката. моите от 3-месечни са по почивки с нас и периодът от 10 м до около 2 г. беше като при вас (е 4 часа не са ревали де, но около 2- да ). на разменни начала - първо едната, после другата, и така първите 1-2 вечери. явно малките деца се превъзбуждат от смяната на обстановката, въпреки, че ние навсякъде си ходехме с техните си кошари. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 711
Никога не сме имали такъв проблем. Ние обаче пътуваме с малкия навсякъде откакто беше на 1,5мсеца. За 1 година даже 3 ъти е ходил до Гърция. Явно не са свикнали още, но не мисля, че решението е да и стоите вкъщи и никъде да не ходите.  Peace Дано следващия път успеете да си изкарате супер  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Засега не ми се е случвало, но ние мъкнем децата с нас от 3-месечни по хотелите и явно са свикнали. Никога не е късно за резил де Mr. Green Според мен не е трябвало да си тръгвате, щяха да свикнат. В тоя хотел други бебета няма ли, че забележки ще ви правят? Ми да си шумоизолират стаите бе Crossing Arms Значи на мене дивия секс на тия отгоре не ми пречи, а моите деца им пречат да си поспят после! Можеше да ги повозиш в колата да се приспят и после леко да ги преместите.

# 9
  • Мнения: 8 207
На нас ни се случи преди 2 седмици. Бяхме на Беклемето. Синът ми беше много щастлив долу в ресторанта, закачаше се с всички, но като се качихме горе и като каза: "Хайде сега вкъщи!" Един час рев... а не е като да не е спал по други места. Добре, че с приятели бяхме заели целия хотел, та никой не ни е правил забележки. На следващия ден трудно заспа на обяд. Този път изказването беше: "Няма да спя. Искам долу". Ама като заспа откара 4 часа. Втората вечер вече нямахме проблем  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 5 247


Мисля, че темата е за моите деца, а не за тук.  Heart Eyes

Много гадно звучи изживяното, надявам се да можеш да си починеш скоро.. за съжаление още нямам
бебоци и не знам какво може да е...   bouquet

# 11
  • Мнения: 835
Децата не обичат смяната на обстановката.Но мисля, че са се превъзбудили и от там.........няма заспиване.На мен ми се е случвало когато имаме гости да забравя да ги сложа на време, а и покрай шумотевицата.....и после....няма заспиване, то става едно нани-нани и т.н.Но и аз не бих си тръгнала, може би етрябвало да ги поразходиш с количката или нещо да измислиш, знам ли, много е изнервящо.

# 12
  • Мнения: 473
Миналата година като бяхме на море с детето /беше на същата възраст, на каквато са и твоите деца/ не можа да спи първата нощ изобщо, после спеше, но като цяло изкарах най-кошмарното море през живота си. Ревеше, защото му никнеха зъби, от топлото, получи разстройство...какво да ти кажа, пълен ужас, добре че си се върнала.

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 529
Моя син го заведохме за пръв път на море когато стана на 3 г. Смятам , че преди тази възраст просто няма смисъл ,както сама си се убедила.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 679
Моя син го заведохме за пръв път на море когато стана на 3 г. Смятам , че преди тази възраст просто няма смисъл ,както сама си се убедила.
Защо пък да няма смисъл?
На моите им харесва на морето. Малкият беше на 10 месеца, когато отиде за първи път, а кака му дори на 9.

Общи условия

Активация на акаунт