Бебе Лили

  • 2 345
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Здравейте мили мами,
на някои от вас сигурно е много познато това:
http://www.youtube.com/watch?v=PB7BnV7d6EY
 Laughing
На моята дъщеря също и е познато. Обожава го от самото си раждане - харесва го само на френски.Това е необяснимо за нас, понеже никой в семейството не говори този език - но факт.
Проблема ми е, че тук(Швеция) не мога да намеря това ДВД да се продава. Можем да го гледаме само от Ютуб.
Това не винаги е удобно.
Затова имам молба - ако някой знае от къде мога да си сваля (не само музиката , иска и клиповете), на френски, или да си го закупя - он-лайн? Или ако някоя мама е съгласна - да ми го прати (разбира се предварително аз ще си пратя парите и за транспорта и за всичко), ще съм мнгоо благодарна.  Hug
Търсих го и в БГ, като си бяхме миналия месец и не го намерих.

Хубав ден на всички.

# 1
# 2
  • Мнения: 69
От едното не може да се тегли, но от другото място тръгна  Laughing. Като го сваля ще пиша дали е това , което ми трябва.
Много ти благодаря дон Кихот. Между другото мисля, че точно ти беше дала линк за това клипче в една друга темичка, преди около година и всъщност от тогава сме фенове на бебе Лили. Ти си главния виновник  Hug  bouquet. Само , че беше с друг ник ако не се лъжа.

# 3
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
уф, много е сладко това бебе Лили...и аз май ще му стана фен  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 685
Знам че от Ютуб може да се тегли.
Попитай в тази тема. Също и само музиката може да се извлече.  Много сладка песничка.

# 5
# 6
  • Мнения: 69
Много сте сладки всички.
Много ви благодаря   Hug  bouquet

# 7
  • Мнения: 2 980
Диди, и моето бебе от вчера е фен. И за това ти си главният виновник  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 804

Много ти благодаря дон Кихот. Между другото мисля, че точно ти беше дала линк за това клипче в една друга темичка, преди около година и всъщност от тогава сме фенове на бебе Лили. Ти си главния виновник  Hug  bouquet. Само , че беше с друг ник ако не се лъжа.


Да ,аз бях ,само че ние вече го преживяхме  Laughing

# 9
  • Мнения: 6 390
айде и аз ще сваля , пък ще видим  Wink

# 10
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
айде и аз ще сваля , пък ще видим  Wink

от кьде да го сваля? аз пак не разбрах с мойте "високи технологии" Blush Whistling

# 11
  • Мнения: 3 804
Момичета намерих това -торент за всичките песни

http://www.torrentdownloads.net/torrent/608947/Bebe+Lilly++All+V … +And+Songs+French

не съм го пробвала ,дано да проработи  Peace

# 12
  • Мнения: 2 195
уф, много е сладко това бебе Лили...и аз май ще му стана фен  Grinning

И на мен много ми хареса  Simple Smile  Май сама ще си го гледам  Mr. Green, защото моят бандит няма да се заинтересува  Crazy

# 13
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Момичета намерих това -торент за всичките песни

http://www.torrentdownloads.net/torrent/608947/Bebe+Lilly++All+V … +And+Songs+French

не съм го пробвала ,дано да проработи  Peace

при мен се пусна да се сваля, но няма сийд за сега

мерси много

Общи условия

Активация на акаунт