14 години за Вальо Топлото. Справедлива присъда ли е?

  • 1 350
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 12 554
14 години затвор и конфискация на цялото му имущество.
Естествено подлежи на обжалване.
Откраднати са 6 милиона лева от Топлофикация.

Справедлива ли е присъдата или Топлото опра нечий пешкир?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Позапра да ти кажа бая пешкири, но не се притеснявай, до трета инстанция ще остане на условна Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 12 554
Позапра да ти кажа бая пешкири, но не се притеснявай, до трета инстанция ще остане на условна Laughing

Условна няма да стане, но със сигурност и няма да е 14 години.

# 3
  • Мнения: 592
На тая съдебна мизерия, това си е направо подвиг! но има време до окончателната! Лошото е че нема да се изясни схемта и другите - те са по-интересни! той като е бунак да играе бушон и да влиза у всяка светска хроника - еми така ще е. Даже да се радва, че е жив, че едно време бушоните направо не изкарваха и до следствие - съвсем си изгаряха!

# 4
  • Мнения: 5 370
Пък аз си мисля следния сценарий-затварят В.Топлото за определен период, лежи той ден до пладне, а в същото време някъде го чака тлъста сметчица. Като своего рода компенсацийка за това, че го е играл "многострадална геновева". Демек, многострадалният бушон.

Това е представление с цел да се хвърли прах в очите на пълнещите касичката на Топлофикация. Whistling

# 5
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Според мен ще е най-справедливо
да върне окраденото в брой. Но на
кого newsm78

# 6
  • Мнения: 4 585

Тия 14 са предизборни, да повярват избирателите в справедливостта.

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Според мен ще е най-справедливо
да върне окраденото в брой. Но на
кого newsm78


Как на кого? На нас! Нали като е крал са товарили нас със сметките. Може да ни опрощават по 50% примерно от всяка месечна сметка докато не ни се възстановят парите.
Естествено това няма да стане, но не пречи да помечтаем.

# 8
  • Мнения: 25 597

Справедлива ли е присъдата

Справедлива е, защото:

той като е бунак да играе бушон и да влиза у всяка светска хроника - еми така ще е. Даже да се радва, че е жив, че едно време бушоните направо не изкарваха и до следствие - съвсем си изгаряха!

Гърмяха, бих казала аз.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 978

Тия 14 са предизборни, да повярват избирателите в справедливостта.

Точно. А твърде вероятно и добре изтъргувани в замяна на размразяване на 1.25 млрд евро от ЕС фондовете.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 581
Не знам дали обра пешкира, но парите си няма да видим никога, даже продължават да ни крадат #2gunfire

# 11
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Малко са му 14г.  Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 721
Ще бъде справедлива, ако видим и други злоупотребили високопоставени лица зад решетките  Peace
 

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Позапра да ти кажа бая пешкири, но не се притеснявай, до трета инстанция ще остане на условна Laughing

Условна няма да стане
Е, не така буквално де, пошегувах се, мисля, че стана ясно какво имам предвид Simple Smile

# 14
  • Мнения: 2 032
и конфискация на цялото имущество.
Ама нали има още 2 инстанции, не бързайте да се радвате.

Общи условия

Активация на акаунт