Търся......

  • 946
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте, от няколко дни си мисля дали да пусна тук тема да потърся евентуална помощ, и сега се реших. Имам профил отдавна тук, но предпочетох тази тема да е като гост. Проблемът е следният - преди 2 месеца ме съкратиха, останах без работа, сега, слава богу си намерих работа като учител по испански в столично училище, но ще ме назначат чак от 1ви септември, а дотогава има 2 месеца, през които не знам как ще се оправяме само със заплатата на мъжа ми (3ма сме, имаме и малко дете), и двамата имаме кредити близо 300 лв. на месец. Имам висше образование, досега съм работила повече като офис сътрудник, асистент, но в момента това няма значение, защото си търся нещо - каквото и да е - работа за тези 2 месеца, временна, за да можем да изкараме до есента. Опитвам се да си търся, но е трудно, защото навсякъде, по разбираеми причини, всеки търси да наеме хора за постоянна работа и за дълъг период, надявам се на случайност - ако някой от вас тук има инфо за временна работа. Ако не, здраве да е, поне опитах. Хубав ден на всички и благодаря за отделеното време да прочетете поста ми. Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 3 787
Защо не даваш урои по испански език?

# 2
Deep red, давала съм уроци преди години, но после се появиха езиковите школи и като че ли се обезсмислиха частните уроци, защото всички се хвърлят към школите. Може би, като започна в училище, живот и здраве, да има възможност и за това.

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
Вчера видях обява за продавачка в магазина за дамски дрехи на Андрюс, в пасажа срещу пазара Борово. Мисля, че за два месеца ще ти свърши работа Peace Намира се точно срещу пешеходната пътека на Т. Каблешков - от едната й страна са палачинките и пазара, от другата почва този пасаж с магазини.

# 4
  • Мнения: 800
Като офис сътрудник или нещо такова трудно ще си намериш работа за 2 месеца - пробвай като продавачка, в заведение или вчера видях в сайта на Коколандия че набират хора, т.е.е нещо от сезонните работи. Успех и стискам палци да се оправите.

# 5
  • Мнения: 835
Защо не пробваш като детегледачка за летния период?Градините затварят и това е проблем.На моята комшийка/ученичка в 10клас/ и намерих за лятото да гледа бебето на една приятелка.И двете са супер доволни.

# 6
  • Мнения: X
А щом си съкратена не ти ли се полагат от Бюрото по труда обезщетения...............Аз мисля, че се полагат, ако не си на работа.

# 7
Да, ще взема някакви обезщетения, регистрирах се, но ми трябва и работа, токът ни за 3те месеца например сега е 300 лв., детето ми има рожден ден другия месец, разни такива неща, да не влизам в досадни обяснения....за детегледачка е добро решение и сигурно ще потърся, или пък сервитьорка  Thinking....... защото за продавачка пробвах, но ме питаха директно дали не търся нещо само за лятото - и аз си признах, че от септември започвам друга работа, иначе трябваше да излъжа, но не можах...... Tired

# 8
  • Мнения: 800
Това с детегледачката е особено актуално сега - на мен ми искат към 1000 лева за двете деца за от 9 до 17 ч.; за едно детенце е приблизително 500 плюс транспортните разходи ....

Общи условия

Активация на акаунт