как търсите детегледачка за детето си?

  • 1 063
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
Здравейте майчета!Чудех се къде да публикувам темата и се надявам да не нарушавам приетия ред, след решението ми да я пусна тук.
Предстои ми търсене на детегледачка за синът ми и освен вътрешните терзания, че трябва да тръгна на работа, въпреки че имам два месеца до МОМЕНТА, от сега се треся как и каква жена ще намеря за да бъде верен другар на детенце и на мен...на семейството...Не искам да търся с агенция, защото не мога да си позволя странно големите им комисионни, но може би вие имате опит и знаете къде и как става това свободно.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 336
Последната се бавачка намерих чрез агенция и съм изключително доволна Peace

Предните две/три - третата за много кратко/ бяха препоръчани от наши познати, поглеждайки назад във времето настоящия ни избор е наистина най-добрия Peace Попаднахме на много всеотдайна жена, да не чува дявол Praynig

# 2
  • Мнения: 269
Дано да ти помогна с информацията, която намерих тук: http://www.mamaiaz.com/story.php?id=1687

# 3
  • Мнения: 56
Благодаря ви момичета.за йалост аз нямам много познати и роднини в София и ми е трудно да намеря такава жена с препоръки.Настръхвам от ужас, наистина, дори и да се срещна със 20 жени как да избера между тях тази, която ТРЯБВА...

# 4
  • Мнения: 2 556
Здравей,

аз помолих педиатърката на детето да ми препоръча някоя своя позната. Не съм правила подобор на кадри, взех веднага жената, която ми похвалиха - бивша педиатърка, страхотна е. Сигурно просто имах късмет.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 878
чрез близки хора, препоръчана и бях доволна. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 1 262
чрез обява и внимателни интервюта  Crazy

# 7
  • Мнения: 3 423
Първата ни я препоръча приятелка от форума.
Следващата пробвах чрез агенция Бобокей, които също ми препоръчаха от форума , но съм изключително недоволна от тях.Мотаха се много и загубих ценно време докато ги чаках .Специално предупредих ,че предпочитам млада жена за детегледачка а те след много време ми предложиха пак две възрастни жени.И всичко това при положение ,че предлагам наистина добро заплащане.Пуснах си обява в jobs.bg и се явиха много кандидатки.Една седмица правих интервюта и измежду няколко подходящи избрах перфектната детегледачка за сина ми.
Няма какво да се притесняваш, като поискаш препоръки, като видиш как детето я приема, как реагира, като избереш образована и културна жена, всичко ще е ок.Най спокойна би трябвало да си, като ти сама избереш и назначиш човек по твоите собствени критерии.

# 8
  • Мнения: 600
Първата ни я препоръча приятелка от форума.
Следващата пробвах чрез агенция Бобокей, които също ми препоръчаха от форума , но съм изключително недоволна от тях.Мотаха се много и загубих ценно време докато ги чаках .Специално предупредих ,че предпочитам млада жена за детегледачка а те след много време ми предложиха пак две възрастни жени.И всичко това при положение ,че предлагам наистина добро заплащане.Пуснах си обява в jobs.bg и се явиха много кандидатки.Една седмица правих интервюта и измежду няколко подходящи избрах перфектната детегледачка за сина ми.
Няма какво да се притесняваш, като поискаш препоръки, като видиш как детето я приема, как реагира, като избереш образована и културна жена, всичко ще е ок.Най спокойна би трябвало да си, като ти сама избереш и назначиш човек по твоите собствени критерии.

да се включа и аз с опит. първо и аз попаднах на бобокей - изпращаха ми все възрастни и във видимо лошо здраве жени. поисках поне препоръка за едната - не можело. така реших да кажа на всички познати, че търся жена и намерих. е, първата се оказа недобър избор, но на практика никой не я познаваше добре. втората се оказа напълно луда, птрепоръча я непозната майка тук във форума, а според мен си беше направо самата гледачка. третатана моя приятелка позната)  беше попадение - много добра женица. ама минаха 6 месеца, докато стигна до нея. а, имаше една, с която се разбрахме откога да почне и вечерта преди това ми звънна да каже как си променила мнението. минаха 2 години откакто не сме с гледачка, но още помня какъв ужас беше търсенето и после оставянето на дома и детето на непознато човек. винаги ще съжалявам, че не я дадох на ясла още на 10м, вместо да треперя с кой и къде е детето.

Общи условия

Активация на акаунт