диета за кърмачки

  • 1 382
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 61
Здравейте,мамчета.Родих преди 2 месеца,но не мога да сваля нито кило оттогава.Педиатърката ми е забранила да ям краве мляко и млечни продукти ,като сме ги заменили с овчи, кози и  биволски.Знаете, че и цитрусите са забранени ,както и бобовите култури.Имам и по-голямо дете така че за фитнес и упражнения все още не ми остава време.Хапвам доста мюсли за кърмата както и пресни плодове,защото бебчо има запек, който не се повлиява дори от Дуфалак.Помогнете с някоя хитринка да сваля някой и друг килограм, без да ми намалее кърмата или да не стане по-слаба и незасищаща.Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 355
Маги, за да остане кърмата ти хранителна, трябва да ядеш пълноценна храна - месо, сирене, мляко, някои плодове и зеленчуци и някои ядки и семена. Аз бих те посъветвала да пиеш много течности - най-вече вода, айрян, прясно изцедени сокове. Да ядеш повече супи и манджи (имам предвид по-сочни) и да избягваш концентрираната и висококалорична храна - сладкиши, теста, шоколади, сокове от кутия, пържени неща, хамбургери, пици и т.н. Манджите ти дават по-качествена храна, но без излишни калории. Успех с кърменето и все пак бебо е най-важен - след това спокойно можеш да си диетуваш без да лишаваш някого от нещо   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт