Впечатления от дамаската на тези столчета за хранене

  • 727
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
Специално за тези модели на Бертони ROYAL и MAC MEAL


и новия на Чиполино- Бимбо

Бертонитата са с текстилна дамаска и се чудя дали няма да се поддържа трудно, а чиполиното е пвц май, но имитира кожа...някак странно ми се струва...

# 1
  • София
  • Мнения: 376
Здравей, специално за Бертони  MAC MEAL  - първото ни столче беше такова, много се цапа, и коланите за безопасност въобще не са измеслини както трябва - само през кръста.Малкия се научи да става прав и да излиза от коланите, моят съвет е да има задължително колани през раменете, и НИКАКАВА дамаска от плат, колкото и да е красива - не е практична Peace

# 2
  • Мнения: 2 323
Даа, вярно, че на Мак мийла е само отдолу, което абсолютно не ме устройва. Сега малката си излиза от стола, защото той пък изобщо няма колани - за по-голямо дете е супер, кака й си ползва още нейния....
Значи този отпада. Май Рояла е ПВЦ....

# 3
  • Мнения: 2 323
Днес ходих да видя Мак мийла на живо, наистина са само отдолу коланчетата и отпада със сигурност. Но и дамаската е доста неприятна според мен. Ако е същата и на Рояла... ooooh!

Гледах едно подобно леко столче на Хаук с много по-хубава дамаска

Коланчетата обхващат кръстчето и раменцата, като не са захванати за седалката а приличат на каишки за прохождане. На живо е много приятен, като се сгъне е доста прибран /тесен, но малко висок, ако някой се интересува по-конкретно/

Някой ползва ли Чиполино Бимбо да сподели впечатления Praynig

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 19:55 от Aгата ®

# 4
  • София
  • Мнения: 44 089
с текстил не взимай изобщо.
или с пвц или дървено.
и гледай да е възможно най-стабилно, само по себе си.

# 5
  • Мнения: 2 323
Имаме дървено - за каката без предпазителя за бебе, за малката е със сложен предпазител, но излиза светкавично бързо и се изправя отгоре, направо ми настъхва косата. Не мога да я оставя за секунда спокойно, да си маже и да си яде нещо сама...

Плата на Хаука е по-шушляков и много по-хубав от бертонитата. Аз от опит с количката знам /Бъгстър/ - с мокра кърпичка се чисти идеално, дори и наплюта най-набрежно със супа. Така че и това ми се стува, че ще е такова.

Освен това след година ще си седи като кака си без предпазителя на масата с нас... Хаука стабилен ми се струва...

Общи условия

Активация на акаунт