Подробности за марковия аутлет в София

  • 1 303
  • 8
  •   1
Отговори
Моля , ако някой скоро е посещавал новия марков аутлет в София на бул. Черни връх да каже има ли нещо интересно, на какви цени и т.н. Още не съм ходила там, но ми е интересно, а пък и да преценя дали изобщо да се разкарвам до там

# 1
  • Мнения: 202
Ако става въпрос за  The Wall-аз не съм но мъжът ми се изказа положително-а той само си обикаля по магазините Joy Joyказа че има прилични неща--зависи какво си търсиш-най добре иди

# 2
  • Мнения: 592
Да попитам,къде по точно се намира?

# 3
  • Мнения: 0
дрешките на кои фирми са

# 4
# 5
  • Мнения: 2
то нали и Princess Outlet Center беше с такъв замисъл...

# 6
Сигурно е имало такъв замисъл, само че крайният резултат не е много добър, според мен. А в този аутлет фирмите били едни от най-елитните, но не знам какви точно стоки предлагат и, естествено, на какви цени.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 442
Не знам какъв е бил замисъла, но крайният резултат е типично по български. Цените са много надути. В който и да е европейски град на нормално 30% намаление ще се намерят по-ниски цени от тези, без да е аутлет. 

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
Не знам какъв е бил замисъла, но крайният резултат е типично по български. Цените са много надути. В който и да е европейски град на нормално 30% намаление ще се намерят по-ниски цени от тези, без да е аутлет. 
Peacehttp://news.fashion.bg/article/2015/9/The_wall_outlet_center-maniqПълно е с боклуци на егати и цените

Общи условия

Активация на акаунт